Байерн обърна и надделя над традиционния неудобния си противник Гладбах (ВИДЕО)

"Баварците" спечелиха с 3:1

Байерн Мюнхен постигна изключително ценен обрат срещу Борусия Мьонхенгладбах, за да спечели с 3:1 и да продлъжи да поддържа темпото на лидера Байер Леверкузен.

В 6-ата минута Байерн създаде първата си опасност, но Лерой Сане прати изстрела си в напречната греда.

Четири минути по-късно отново Сане пробва късмета си. Този път ударът му премина встрани от вратата.

В 31-ата минута Хари Кейн стреля от границата на пеналтерията, но Мориц Николас се намеси.

Две минути след това "жребчетата" стигнаха до първото си положение. В последния момента защитник на Байерн блокира удара на Флориан Нойхаус.

Борусия Мьонхенгладбах поведе в резултата в 35-ата минута. Теосон-Джордан Сибачу намери Нико Елведи в наказателното поле, а бранителят прати топката в мрежата след удар в долния ляв ъгъл.

Байерн успя да изравни точно преди края на първото полувреме. Томас Мюлер подаде към Александър Павлович, а той с прецизен изстрел преодоля Николас

В 70-ата минута баварците постигнаха обрат. Хари Кейн прати топката във вратата с удар с глава.

16 минути по-късно отборът на Томас Тухел вкара трети гол. Матайс де Лихт засече центриране на Сане и от близко разстояние прати кълбото в мрежата.

Бетис и Севиля поделиха по точка в красиво дерби (ВИДЕО)

Двата отбора изиграха интригуващ мач, но вкараха само два гола

Фиорентина засили Сасуоло към Серия Б с пет гола (ВИДЕО)

Ла Виола все още вярва в класирането си за Европа

ПАОК и Десподов върнаха битката за титла в Гърция (ВИДЕО)

Солунският гранд победи АЕК Атина с 3:2

ПСЖ е шампион на Франция за 12-ти път! (ВИДЕО)

Парижани си гарантираха титлата след като Олимпик Лион победи Монако с 3:2

Виляреал наниза три гола на Райо Валекано в преследването на зона "Европа"(ВИДЕО)