Бензема отказва да пее химна на Франция

Бензема отказва да пее химна на Франция

Винаги съм мечтаел да играя за Франция, но никой не може да ме накара да пея химна

Нападателят на Реал Мадрид Карим Бензема заяви, че обича Франция и френския национален отбор, но няма желание да пее химна на страната - Марсилезата. 

"Не трябва да пея химна, за да докажа, че обичам да играя за националния отбор, каза Бензема в интервю за "RMC". Винаги съм мечтаел да играя за Франция, но никой не може да ме накара да пея химна. Не виждам никакъв проблем. Дори и Зинедин Зидан никога не е пеел химна. Най-важно от всичко е духът на единство в отбора", обясни нападателят

Карим Бензема, който по произход е алжирец, е роден в Лион. От 2007 година е френски национал и има 55 мача с фланелката на "петлите", в които е вкарал 15 гола.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал