Бербатов или Тевес ? - Това е въпросът!!!

Бербатов или Тевес ? - Това е въпросът!!!

Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов се превърна е една своеобразна ябълка на раздора между двама бивши английски национали. Това са Лес Фърдинанд и Марк Хейтли. Спорът между двамата е породен от появилите се полемики дали Бербатов заслужава да бъде титуляр или не.

Нападателят на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов се превърна е една своеобразна ябълка на раздора между двама бивши английски национали. Това са Лес Фърдинанд и Марк Хейтли. Спорът между двамата е породен от появилите се полемики дали Бербатов заслужава да бъде титуляр или не.

Според Фърдинанд, който е бивш играч на Тотнъм и Нюкасъл, Бербатов е един страхотен играч, който напълно заслужено е пратил Карлос Тевес на резервната скамейка. Лес допълни, че капитанът на българския национален отбор е изключително силен и грамотен играч, който знае как се бележат попадения и се правят качествени асистенции.



„Берба е уникален състезател. Може да изглежда безгрижен на терена, но той винаги знае какво прави. Той помага както в офанзивен, така също и в дефанзивен план. Много хора смятат, че Бербатов е мързелив, тъй като стила му на игра показва, че сякаш не се движи. Но той разпределя много правилно своите сили и е винаги там, където трябва”, каза Лес Фърдинанд.



На противоположното мнение бе бившият играч на Милан и Глазгоу Рейнджърс Марк Хейтли. Бившият национал на Англия сподели, че ако има възможност би заложил на Тевес, пред Бербатов. „Определено Тевес е по-полезен за Манчестър Юнайтед отколкото Димитър Бербатов. Вярно е, че българинът е много техничен, но не се движи и в повечето ситуации е пасивен. Необходимо е, когато играеш за Юнайтед да даваш най-доброто, тъй като само така можем да си заслужиш любовта на феновете”, каза Хейтли.

В Испания: Еспаньол би с човек по-малко и се изравни с Барселона (ВИДЕО)

Майорка стигна до частичен обрат, но остана без победа в Ла Лига

Серия А: Дженоа взе точка в Комо с гол в добавеното време (ВИДЕО)

Червен картон в края помогна на гостите и резерва вкара за крайното 1:1

Световен шампион с Франция приключи с футбола

Бившият защитник на Барселона и световен шампион с националния тим на Франция Самюел Юмтити обяви оттеглянето си от професионалния футбол на 31-годишна възраст, съобщава агенция ДПА.

Шефилд Юнайтед пак си върна Крис Уайлдър

Шефилд Юнайтед назначи Крис Уайлдър на мениджърския пост за трети път след уволнението на Рубен Селес, съобщиха от английския клуб в понеделник. 

Игор Тудор: Играчите забравят умората в Шампионската лига

Ювентус ще даде старт на участието си в Шампионската лига с домакински мач срещу Борусия Дортмунд във вторник.

Верона и Кремонезе не си вкараха гол в Серия А (ВИДЕО)

Верона остава без успех след 0:0 вкъщи, Варди дебютира за гостите

 Борусия Мьонхенгладбах изгони треньора след три мача

Германският Борусия Мьонхенгладбах се раздели със старши треньора Херардо Сеоане само след три мача от началото на новия сезон, като това решение влиза в сила незабавно, съобщиха официално от клуба, цитирани от агенция DPA.

Дебютиращият в Шампионската лига треньор на Тотнъм иска да спечели турнира

Според Пеп Гуардиола, въпросът никога не е бил дали, а кога Томас Франк ще поеме един от водещите клубове в Европа. Във вторник новият мениджър на Тотнъм ще направи своя дебют в Шампионската лига – следващата стъпка в бързия му възход.

Балъков показа съблекалнята преди звездния мач (ВИДЕО!

Красимир Балъков показа атмосферата от съблекалната на стадион "Жозе Алвеладе", където тази вечер ще се играе големият благотворителен мач в Португалия.