Бешикташ разкри каква заплата иска Федерико Киеза

Бешикташ разкри каква заплата иска Федерико Киеза

Италианецът си търси отбор, след като Ювентус вече не го иска

Вицепрезидентът на Бешикташ Хюсеин Юджел потвърди, че неговият отбор има сериозен интерес към крилото на Ювентус и национал на Италия Федерико Киеза.

Италианският национал със сигурност ще напусне Ювентус през това лято, тъй като не влиза в плановете на новия старши треньор Тиаго Мота за новия сезон. „Бианконирите“ са поставили цена от 20 милиона евро на Киеза, според италианските медии.

 Юджел заяви, че има седем клуба, които се интересуват от сключване на сделка с Ювентус за Киеза, но все още няма нито една официална оферта към клуба, тъй като нито един отбор не е готов да покрие исканата заплата от страна на футболиста.

Вицепрезидентът на Бешикташ също потвърди, че той и колегите му са обсъждали идеята да привлекат 26-годишния футболист в Турция за „около 10 дни“, но сега ще преминат към други цели, а причината е исканата заплата.

„Вярна е информацията, че бяхме в преговори с Федерико Киеза. Бих искал да отбележа, че играчът има очаквана заплата от около 9 милиона евро, в допълнение към искането на Юве да се задоволи с около 20 млн. В момента седем клуба са по следите му, исканата заплата е нелогична и не е възможно да я удовлетворим. Поради тази причина играчът вече не е в дневния ред на Бешикташ. Интересите на клуба са по-важни от имената на играчите”, заяви Хюсеин Юксел.

Чешки съдия ще свири решителния мач на Лудогорец с Ница

Чешкият съдия Онджей Берка ще ръководи последната среща на българския шампион Лудогорец в основната групова фаза на турнира Лига Европа срещу френския Ница в четвъртък (29-и януари)

Борнемут ще откупи защитник от Милан

Борнемут ще привлече за постоянно защитника Алекс Хименес от Милан в края на сезона

Юнайтед изгуби Доргу за близо два месеца!

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Патрик Доргу ще бъде извън игра дълго време поради контузия, съобщава The Athletic

Шеф в Байерн Мюнхен потвърди, че се вади нов договор на Хари Кейн

Байерн Мюнхен води преговори с Хари Кейн за нов договор, потвърди членът на борда на клуба Макс Еберл

Малдини подписа с Лацио

Атакуващият халф Даниел Малдини рано тази сутрин премина медицинските си прегледи преди да завърши трансфера си от Аталанта в Лацио, съобщават италианските медии

Илия Груев: Продължаваме да градим

Националът Илия Груев, който е титуляр за Лийдс в последния месец, бе много доволен, че отборът му не загуби последния си мач - 1:1 срещу Евертън