Би Би Си: Астън Вила се отказа от Бербатов

Би Би Си: Астън Вила се отказа от Бербатов

Финансовите изисквания на българина били прекалено високи

Трансферната сага около Димитър Бербатов придобива още по-големи измерения. Според Би Би Си, Астън Вила се е отказал да привлече българския нападател.

 

Изданието уточнява, че клубът е в преговори с агента на бившия футболист на Манчестър Юнайтед – Емил Данчев, но ръководството е решило да не подписва с Димитър, защото са преценили, че финансовите му изисквания са прекалено високи.

 

Бербатов е свободен агент и евентуален негов трансфер няма да е проблем да бъде финализиран и след края на трансферния прозорец в Англия, който приключва в 20:00 часа българско време.

НА ЖИВО: Франция - Парагвай (СЪСТАВИ)

Следете 1/8-финалния мач от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Франк Кеси иска трансфер в Ювентус

Капитанът на Кот д'Ивоар Франк Кесие продължава да се самопредлага на Ювентус, надявайки се на втори етап в Серия "А" след този с фланелката на Милан, съобщава Фабрицио Романо

Защитник на Португалия с висока оценка за Испания

“Това е най-трудният съперник, когото може да срещнем в турнира”

Тотнъм продължава с амбициозните трансферни цели

Тотнъм продължава със селекцията и има още амбициозни планове, въпреки че вече дадоха над 150 милиона евро

Аке напусна Сити и подписа с Фенербахче

Защитникът Нейтън Аке се присъедини към турския футболен клуб Фенербахче след шест успешни години в Манчестър Сити, съобщават англичаните

Агентите на Чалоба договарят трансфер в Серия А

Агентите на английския национал Трево Чалоба са пристигнали в Италия за преговори с проявяващите интерес към футболист - Интер и Комо, като „нерадзурите“ имат предимство в конкуренцията за привличането на 26-годишния защитник от Челси