Боатенг: Изненадан съм, че през 2013-а все още има расизъм

Боатенг: Изненадан съм, че през 2013-а все още има расизъм

Ядосан и тъжен съм, преди бях чувал подобни работи, но вече съм на 25 и ми писна

Полузащитникът на Милан - Кевин Принс Боатенг, наруши мълчанието си, след като вчера прекрати контролата с Про Патрия заради расистки скандирания по негов адрес. 
 
"Не ме е грижа какъв е мачът - контрола, среща от Серия "А" или двубой от Шампионската лига - пак бих излязъл от игра", сподели пред CNN Боатенг и добави: "Всички, които истински ме подкрепят, ще ме подкрепят дори това да се случи в някой голям мач".
 
Играчи като Рио Фърдинанд и Патрик Виейра ме подкрепиха и искам да им благодаря. Ако това се случи отново, няма да играя. Съдията ми каза: "Не се тревожи", но аз наистина бях обезпокоен. Бях ядосан и тъжен. Бях обладан от негативни емоции. Изненадан съм, че през 2013 година все още слушаме такива неща. Не за първи път в живота си чувам тези неща, но вече съм на 25 и ми писна", каза още Боатенг. 
Обрат с рокадите на върха в Олимпик Марсилия

Футболният директор на Олимпик Марсилия Мехди Бенатия, който в неделя обяви, че подава оставка след напускането на треньора Роберто Де Дзерби, ще остане в клуба и дори властта му ще бъде засилена до края на сезона, пише вестник "Екип".

Президентът на Байерн призова Клоп да се завърне към треньорството

“Виждам го като треньор, не да държи речи по света”, добави Ули Хьонес

Виктор Осимен: В Наполи:се държаха се с мен като с куче

Нападателят Виктор Осимен призна, че в бившия му клуб Наполи са се отнасяли с него „като с куче“ и затова е напуснал в посока Галатасарай, въпреки че Антонио Конте е искал да го запази в състава си.

Треньорът на Барселона обвини съдиите за загубата от Жирона

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик е категоричен, че е имало нарушение при победния гол на Жирона, но не смята да го използва като извинение за поражението на отбора с 1:2.

Нападател се връща в Челси

Нападателят Николас Джаксън ще се завърне в английския футболен клуб Челси през лятото, с което ще приключи престоят му под наем в Байерн Мюнхен, съобщава „Таймс“.

Камавинга: Трябва да демонстрираме страхотно представяне

„Най-важното е да работим добре като отбор", каза френският халф