Бонифейс обясни защо трансферът в Милан пропадна

Бонифейс обясни защо трансферът в Милан пропадна
Източник: БГНЕС

Нападателят на Байер (Леверкузен) Виктор Бонифейс потвърди, че няма да премине в Милан заради миналите си контузии

Той беше в клуба от “Джузепе Меаца” и премина медицински тестове, но след това италианците се отдръпнаха. Както се предполагаше, това е било заради съмненията на италианците, че Бонифейс не е напълно здрав.

“Трансферът на стана заради миналите ми травми. Имах две такива в дясното коляно, като проблемът с контузиите се проточи във времето”, каза Бонифейс пред нигерийския вестник PUNCH Sports Extra.

Рокади в тренировъчния режим на Испания преди финала

Ламин Ямал и защитник с индивидуални занимания

Защитник на Астън Вила мечтае за завръщане в Испания

“Виляреал е отборът на живота ми”, заяви испанецът

Челси чу два пъти “не” за испански защитник

От Райо очакват заплащането на откупната клауза за футболиста

Десподов аут за първия мач на ПАОК в Европа?

Българското крило Кирил Десподов по всяка вероятност ще пропусне първата среща от втория квалификационен кръг на турнира на Лига Европа, тъй като не е напълно възстановен, а днес отново тренира във фитнеса, съобщиха медиите в Солун

Майкъл Олисе е казал къде иска да играе

Звездата на Байерн Мюнхен Майкъл Олисе няма никакво намерение да напуска, съобщава авторитетният журналист Флориан Плетенберг от "Скай Германия"

Договорът на Тухел с Англия съдържа клауза за Мондиала

Вижте подробности