Бонучи: Правилно е, че ни освиркват

Бонучи: Правилно е, че ни освиркват

„Разбирам недоволството на феновете“, заяви капитанът на Ювентус

Капитанът на Ювентус Леонардо Бонучи призна, че освиркванията от феновете на отбора са били заслужени при загубата от Бенфика с 1:2 в Шампионска лига.

Юве се нуждаеше само от четири минути, за да поведе в Торино, след като Аркадиуш Милик отбеляза с глава, но гостите обърнаха с попадения на Жоао Марио от дузпа в края на първото полувреме и Давид Нерес след почивката.

Това остави Юве само с една победа в седем европейски мача срещу Бенфика. Поражението отбеляза и първия път, в който Юве губи първите си два мача в груповата фаза на турнира.

Натискът върху треньора Масимилиано Алегри продължава да нараства след само една победа в последните седем мача на Юве, а Бонучи призна, че тимът се намира в криза.

"Освиркванията са правилни. Загубихме мач, който в никакъв случай не трябваше да губим“, каза италианският национал пред Amazon Prime Video.

"Правилно е, че ни освиркват. Аз съм капитанът, който трябва да поеме отговорност. Преминаваме през труден момент. Притеснявам се, няма какво да крия. За съжаление твърде често отстъпваме инициативата на съперника. Не знам защо и това е нещото, което ме притеснява най-много.
Мисля, че това е ситуация, която със сигурност трябва да бъде променена. Имаме много контузени играчи, винаги играем с едни и същи и се усеща умората. Вината е на всички", каза Бонучи.

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко

Българка ръководи мача на откриването на Евро 2025 за девойки

Кристина Георгиева получи престижния наряд от УЕФА

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден