Борнемут обърна Лутън от 0:3 на почивката (ВИДЕО)

„Шапкарите“ загубиха зрелище със 7 гола и остават сред изпадащите

Борнемут осъществи страхотен обрат от 0:3 до 4:3 срещу гостуващия Лутън в отложен мач от XVII кръг на английската Висша лига.

Двата отбора си поделиха по едно полувреме, а домакините наваксаха пасив от 3 гола след почивката.

Преди нея Тахит Чонг (9), Огбене (31) и Рос Баркли (45+1) дадоха солиден аванс на новаците, които си помислиха, че ще постигнат първа победа от януари насам и ще се измъкнат от зоната на изпадащите.

Борнемут обаче имаше други планове и след двойна смяна на полувремето успя да матира „шапкарите“.

Тон за успеха даде голмайсторът на тима Доминик Соланке в 50-ата минута, а в 62-ата Илия Забарни намали до 2:3.

Само 2 минути по-късно Антоан Семеньо възстанови статуквото, а в 83-ата отново той донесе победата на своите.

Така те вече имат 35, с колкото е и 12-ият Фулъм, докато Лутън остана с 21 в своя актив, намирайки се в опасната зона и в серия от 8 мача без победа.

Торино постави Милан на колене (ВИДЕО)

"Биковете" спечелиха домакинството си с 3:1

От Байерн са категорични за мениджъра на Брайтън

Той няма да бъде следващият треньор на тима

Аталанта загря за финала на Лига Европа с лесен успех в Серия А (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха с 2:0 Лече като гости

Клинсман: Германия е сред фаворитите на Евро 2024

Бившият селекционер на германците е на мнение, че родината му може да спечели големия форум

Маинц оцеля, Бохум ще играе плейоф (ВИДЕО)