Челси реже Лампард и Ашли Коул за дългосрочни договори

Челси реже Лампард и Ашли Коул за дългосрочни договори

Европейският шампион е поставил ултиматум: Подписвате за една година или си търсете нови отбори

Двама от лидерите на Челси - Франк Лампард и Ашли Коул няма да получат дългосрочни нови договори с клуба, предрича таблоидът „Сън”.

И двамата са в последната година от сегашните си договори с клуба. На „Стамфорд Бридж” обаче Роман Абрамович налага клубна политика да не се предлагат договори за повече от година на играчи, които са навършили 30 години.

Лампард и Коул са свободни да преговарят с всеки клуб в света след 1 януари 2013 година. Лампард е желан от Шанхай Шенхуа, а китайците мечтаят да съберат звездно трио Лампард – Дрогба – Анелка.

Ашли Коул също иска повече яснота около бъдещето си. Интерес към него не липсва, а той от години е смятан за един от най-добрите леви защитници в света. 
Реал Мадрид привлече нападател от Леванте

Реал Мадрид обяви привличането на нападателя Карлос Еспи от Леванте с петгодишен договор, предаде ДПА.

ТЪЖНА ВЕСТ: Почина Франко Барези

На 66-годишна възраст почина италианската легенда Франко Барези.

Треньорът на Карабах: Всички играчи на ЦСКА показаха качество (ВИДЕО)

Старши треньорът на Карабах Гурбан Гурбанов коментира отпадането на своя тим от Лига Европа след поражението от ЦСКА след изпълнение на дузпи.

ОБЗОР: Панатинайкос с равенство в Лигата на конференциите, чака ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Вижте всички резултати

Панатинайкос е следващият съперник на ЦСКА 1948 (ВИДЕО)

Панатинайкос ще бъде следващият съперник на ЦСКА 1948, след като гръцкият гранд преодоля с доста усилия унгарския Пакши във втория квалификационен кръг на Лигата на конференциите.

Краев: Парирахме щурма на Лудогорец и ги елиминирахме (ВИДЕО)

Българският халф на Апоел Андриан Краев говори след отстраняването на Лудогорец