Челси се прицели в Алекс Сандро

Челси се прицели в Алекс Сандро

Потенциално подписване с 26-годишния футболист би увеличило тактическата гъвкавост на „сините”, с което италианският специалист ще атакува опонентите си

Мениджърът на Челси Антонио Конте е вперил поглед в звездата на Ювентус Алекс Сандро, съобщи Daily Star. Според източници, изглежда че офанзивните и отбранителни способности на бразилския национал са хванали окото на италиански специалист, с цел да подсили „сините” за предстоящата кампания.

 
Смята се, че от „Стамфорд Бриджд” ще отправят оферта към Алекс Сандро, след като бъде даден старта на трансферния прозорец. Това би означавало, че схемата в играта на шампионите вероятно би се променила, като от носещата успех конфигурация 3-4-3, Конте ще заложи на любимата си 4-2-4.
 
Потенциално подписване с 26-годишния футболист би увеличило тактическата гъвкавост на „сините”, с което италианският специалист ще атакува опонентите си.
 
Сандро е оценен на 45 милиона паунда от Ювентус, като с "бианконерите" защитникът стана два пъти шампион на Италия, има два спечелени финала за Купата на Италия и стигна до заключителната фаза на Шампионска лига през тази година, където "Старата госпожа" отстъпи пред Реал Мадрид с 1:4 
Норвегия обяви контроли с Нидерландия и Швейцария преди Световното

Норвегия ще играе приятелски мачове с Нидерландия и Швейцария през март по време на подготовката си за Световното първенство в Северна Америка.

Мануел Нойер ще играе срещу Спортинг

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Венсан Компани говори пред медиите преди утрешното домакинство на Спортинг (Лисабон) в Шампионската лига

Брюж уволни треньора си преди домакинството на Арсенал

Клуб Брюж уволни треньора Ники Хайен два дни преди да бъде домакин на Арсенал в Шампионската лига и го замени с бившия си мениджър хърватина Иван Леко.

Контузените в Барса се оправят

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик заяви, че отборът му е близо до преодоляване на проблемите с контузии, които повлияха на резултатите им през последните месеци.

Жребият е хвърлен: Вижте двойките за ФА КЪП

Жребият за третия кръг на най-стария футболен турнир в света – ФА Къп – бе изтеглен и донесе на феновете няколко интригуващи сблъсъка.

Пьотровски с първи гол след трансфера от Лудогорец (ВИДЕО)

Полският национал Якуб Пьотровски отбеляза първото си попадение с екипа на Удинезе, след като бе привлечен от Лудогорец. Това се случи при домакинското поражение с 1:2 срещу Дженоа в мач от 14-ия кръг на Серия А.

Треньорът на ПСВ хвали Диего Симеоне

Диего Симеоне беше похвален от треньора на ПСВ Айндховен Петер Бош, докато Атлетико Мадрид засилва стремежа си към автоматично класиране за елиминационните фази на Шампионската лига.

Добри новини в Милан, Пулишич пътува за Торино

Халфът възстановен в последния момент

Възходът на Парма продължава (ВИДЕО)

Бенедичак е герой за пармалатите в Пиза