Червен картон провали Севиля и възкреси ПСВ (ЕИДЕО)

Нидерландците направиха обрат от 0:2

ПСВ Айндховен направи фамозен обрат срещу Севиля, за да спечели с 3:2 и да изхвърли андалусийците от Шампионската лига. Испанският отбор поведе с 2:0 след голове на Серхио Рамос и Юсеф Несири, но срещата се промени след червения картон на Лукас Окампос в 66-ата минута. Попадение на Исмаел Сайбари, автогол на Неманя Гудел и гол на Рикардо Пепи в 93-ата минута донесоха успеха на нидерландците.

С победата ПСВ вече има 8 точки в актива си и е на втората позиция в групата, докато Севиля е само с 2 на последното място, на три точки от Ланс.

Андалусийците поведоха в 24-ата минута. Иван Ракитич изпълни статично положение и сложи топката на крака на Рамос, който не пропусна. 15 минути домакините отбелязаха още един гол, след като Доди Любебакио намери Джибрил Соу в наказателното поле, но попадението бе отменено след намесата на ВАР заради игра с ръка.

В самото началото на второто полувреме Маркос Акуня изведе Ен Несири сам срещу Бенитес. Мароканецът показа хладнокръвие и копна топката на Бенитес.

В 50-ата минута Димитрович отново показа отличен рефлекс, за да се намеси при удар с глава на Люк де Йонг, който се беше запътил към левия ъгъл на вратата на Севиля.

Три минути Лукас Окампос пробва късмета си, но изпълнението му премина встрани от десния страничен стълб. В 62-ата минута отново Окампос застраши вратата на ПСВ, като този път изстрелът му бе точен, но Бенитес спаси. Само четири минути по-късно крилото получи втори жълт картон и бе изгонен.

В 68-ата минута Сержиньо Дест центрира в наказателното поле и намери Исмаел Сайбари, който с изкючително изпълнение прати топката в горния ляв ъгъл на Димитрович.

13 минути по-късно нидерландците изравниха, след като Неманя Гудел си отбеляза автогол. В третата минута на добавеното време на срещата Йорбе Вертесен намери появилия се като резерва Рикардо Пепи, който преодоля Димитрович.

Торино постави Милан на колене (ВИДЕО)

"Биковете" спечелиха домакинството си с 3:1

От Байерн са категорични за мениджъра на Брайтън

Той няма да бъде следващият треньор на тима

Аталанта загря за финала на Лига Европа с лесен успех в Серия А (ВИДЕО)

Бергамаските надвиха с 2:0 Лече като гости

Клинсман: Германия е сред фаворитите на Евро 2024

Бившият селекционер на германците е на мнение, че родината му може да спечели големия форум

Маинц оцеля, Бохум ще играе плейоф (ВИДЕО)