Чоло Симеоне не се отказва от титлата

Чоло Симеоне не се отказва от титлата
Източник: БГНЕС

Треньорът Диего Симеоне каза, че Атлетико Мадрид ще се бори до сетния миг за титлата в Ла Лига

Третият в таблицата Атлетико прекъсна серията си от три мача без победа с успех с 2:1 срещу Севиля. Атлетико остава трети с 60 точки в класирането, на 3 точки след Реал и на 7 след лидера Барселона.

"Продължавам да настоявам, че трябва да мислим за себе си, да продължим да растем, да продължим да се подобряваме. Ще бъде ли трудно? Разбира се! Ще се борим ли? Разбира се! Но ние ще продължим да настояваме, опитваме, да се борим докрай, защото това сме ние“, каза Симеоне на пресконференция.

"Голът на Бариос потвърждава, че работата, която вършим, е добра. Момчетата продължават да настояват и да се борят докрай. Това беше важна победа заради всичко, през което преминахме през последните няколко седмици. Севиля отбеляза рано, но успяхме да се възстановим и след изравнителния гол на Хулиан Алварес играхме добър футбол и имахме няколко шанса. Стигнахме до много хубав гол в последната минута, гол, който ни достави голяма радост, защото никога не се предаваме", коментира още Диего Симеоне.

Треньорът на ПСЖ: Знаем колко ще ни е трудно срещу Байерн

„За да разберем кой е най-добрият отбор в Европа, трябва да изчакаме края на сезона“, смята Луис Енрике

Треньорът на Реал щастлив, че се завръща на „Анфийлд“

Шаби Алонсо си спомни как Трент е започнал в Ливърпул

На Острова: Агент заплашил с пистолет футболист от Висшата лига

Няма съобщения за пострадали при инцидента

Гол в 93-ата минута донесе дебютна победа на Дженоа в Серия А

След успех с 2:1 над Сасуоло в първия мач без Виейра

Арне Слот потвърди: Ливърпул без трима титуляри срещу Реал

„Не мислим за Манчестър Сити, аз имам страхотни спомени с Трент“

Скандал в Гърция: Швед разкри за уговорени мачове

Даниел Сундгрен говори след престоя си във Волос

Каре на ПСЖ в идеалния отбор на FIFPro за годината

Над 25 хиляди членове на организацията гласуват ежегодно, за да изберат 11-те най-добри

Пиоли отказа да подаде оставка, Фиорентина му търси заместник

„Виолетовите“ не тренираха днес заради неяснотата с треньорския пост

Арсенал без Гьокереш в Шампионската лига

Нападателят е контузен, а Мартин Субименди е наказан