Дани Блинд не е загубил надежди, че Холандия може да се класира

Дани Блинд не е загубил надежди, че Холандия може да се класира

""Трябва да победим и сме концентрирани върху това", каза той

Треньорът на холандския национален отбор Дани Блинд все още вярва, че "оранжевите" могат да се класират за баражите за Евро 2016 във Франция. Във вторник вечерта холандците ще играят у дома срещу Чехия и трябва задължително да спечелят мача от квалификационна група "А". По същото време Исландия ще гостува на Турция, а единственото, което устройва Холандия от тази среща е победа за исландците. 

 

"Трябва да победим и сме концентрирани върху това. Трябва и да се надяваме на добър резултат от другия мач. Шансовете ни все още са живи. Ситуацията е същата, като преди три дни. Сега имаме един последен шанс", заяви Блинд, който пое холандския отбор след Гуус Хидинк. Турция е на трето място в група "А" с две точки повече от Холандия. Чехия и Исландия вече се класираха за европейското първенство във Франция догодина.

 

СЛЕД МНОГО БИТКА: Левски - АЕК 0:0 (ВИДЕО)

Всичко ще се реши в Атина

Откриха труп на стадиона на английски отбор

Представителят на Чемпиъншип - Чарлтън Атлетик, потвърди с официално съобщение, че на стадион "Дъ Вали", където отборът играе домакинските си мачове, е било открито тяло на починал човек

Мусиала обясни на какво се дължат проблемите му

Звездата на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала излезе с официална позиция, след като във втори пореден мач колабира на терена

Родри: Барселона беше първият ми избор

Най-новото попълнение на Барселона Родри веднага беше представен пред местните медии след обявяването на трансфера си от Манчестър Сити

Притеснително: Мусиала колабира във втори пореден мач на Байерн (ВИДЕО)

Притесненията около състоянието на футболиста на Байерн Мюнхен Джамал Мусиала нарастват

НА ЖИВО: Левски - АЕК 0:0, греда за гостите (ВИДЕО)

Следете тук развитието на мача