Дани Уелбек започна да тренира

Дани Уелбек започна да тренира

„Окслейд-Чембърлейн ще се възстанови до няколко дни”, каза Венгер

Нападателят на Арсенал Даниел Уелбек започна да тренира с основната група. Това обяви мениджърът на „топчиите” Арсен Венгер на пресконференцията си преди мача с Уест Бромич Албиън от 18-ия кръг на Висшата лига.

 

„Днес за първи път Дани се присъедини към останалите футболисти. Трябва да бъдем много внимателни с него, предвид колко много време не е тренирал. Близо до завръщане е и Аарън Рамзи. Алекс Окслейд-Чембърлен ще се възстанови до няколко дни, а не до няколко седмици”, каза Венгер.

 

Дани Уелбек получи контузия в коляното през миналия сезон в двубой срещу Манчестър Сити (2:2), който се състоя на 8 май. Той пропусна европейското първенство и мачовете от този сезон.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал