Ди Мария под въпрос за ПСЖ, Жиру ще играе за Арсенал

Ди Мария под въпрос за ПСЖ, Жиру ще играе за Арсенал

"Ако имах възможност, щях да дам зимна почивка на всекиго", заяви Венгер

Полузащитникът на ПСЖ Анхел ди Мария може да пропусне мача от 5-ия кръг на Шампионската лига с Арсенал тази вечер. Това обяви треньорът на парижани Унай Емери. Сблъсъкът в група „А”, в която е и Лудогорец, се явява директен за първото място. И Арсенал, и ПСЖ са с по 10 точки, като вече си осигуриха класиране на осминафиналите. 
 
„Мисля, че Ареола в крайна сметка ще бъде готов, но за Анхел имаме съмнения. Той иска да играе, но ние ще вземем решение след последната тренировка съвместно с лекарите. Ние не искаме да рискуваме”, каза Емери. 
 
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер пък заяви, че ще разчита на нападателя Оливие Жиру, но все още не е решил дали ще ползва нападателя от първата минута. 
 
„Жиру не винаги е резерва. Той ще играе, но аз все още не съм решил дали ще започне мача с ПСЖ от първата минута.”
 
„Санчес? Той е напълно здрав. Публикациите, че ние сме го заставили да играе срещу Манчестър Юнайтед, не е вярна. Аз никога не принуждавам никого. Ако имах възможност, щях да дам зимна почивка на всекиго”, заяви Венгер, цитиран от „Марка”. 
 

 

Барселона разби Бетис при сбогуването на Левандовски с "Камп Ноу"(ВИДЕО)

Барселона победи Бетис с 3:1 в среща от предпоследния 37-и кръг на Ла Лига, която се изигра на стадион „Ноу Камп“

ОБЗОР: Лига 1 приключи, всички евроквоти и изпадащи станаха ясни (ВИДЕО)

Един от деветте мача беше прекратен

ИЗВЪНРЕДНО: Мач в Лига 1 беше прекратен и няма да се доиграе! (ВИДЕО)

Последният 34-и кръг на Лига 1 се очакваше да донесе сериозна драма, тъй като битката както в дъното на класирането, така и около челните позиции беше изключително оспорвана

Гасперини: Близо сме до целта

Наставникът на Рома Джан Пиеро Гасперини изрази задоволството си след успеха с 2:0 над Лацио в дербито

Винисиус спаси Реал Мадрид от нов резил срещу закъсалия Севиля (ВИДЕО)

Реал Мадрид постигна трудна победа с 1:0 като гост на Севиля в двубой от 37-ия кръг на испанската Ла Лига

Нюкасъл запрати със страшна сила Уест Хем към Чемпиъншип (ВИДЕО)

„Свраките“ удариха „чуковете“ с 3:1 във Висшата лига