Дибала може да премине в Атлетико Мадрид?

Дибала може да премине в Атлетико Мадрид?

Аржентинецът е все още свободен агент

Пауло Дибала още няма нов клуб, но това може да се промени съвсем скоро. Според “Ла Република” е много вероятно аржентинският национал да подпише с Атлетико Мадрид. Такова е желанието на Диего Симеоне, който настоява за привличането на своя сънародник в състава на “дюшекчиите”.

Дибала стана свободен агент в края на миналия сезон, когато изтече договорът му с Ювентус. Очакваше се той веднага да парафира с Интер, но преговорите между двете страни се проточиха. “Нерадзурите” не могат да си позволят заплатата на аржентинеца, ако преди това не продадат поне един футболист. Манчестър Юнайтед също е вариант пред Дибала, ако “червените дяволи” се разделят с Кристиано Роналдо. Говори се за интерес към 28-годишния нападател и от страна на Наполи, Милан и дори новака в Серия "А" Монца.

С екипа на Юве аржентинецът стана пет пъти шампион на Италия и спечели по 3 пъти купата и суперкупата на страната.

Кристъл Палас и Райо Валекано гледат към финала в Лига на конференциите

Фаворитите взеха своето в първите мачове от полуфиналите

Екзекуторът на Левски крачи към финала в Лига Европа

Брага удари Фрайбург в самия край на първия полуфинал

Нотингам спечели първата полуфинална битка с Астън Вила (ВИДЕО)

Дузпа донесе успеха с 1:0 на Форест

Барселона планира продажба на краен бранител

На “Камп ноу” търсят свежи парични средства през лятото

Уест Хем бута при изпадащите Груев и Нотингам

Тази година е толкова оспорвана във всички позиции, призна Санто

УЕФА е преминала прага от 5 милиарда евро приходи

Eвропейската футболна асоциация (УЕФА) официално премина прага от 5 милиарда евро приходи, благодарение на разширяването на най-престижните си клубни турнири с нов формат на груповата фаза и новите, изключително доходоносни договори за телевизионни права за периода 2024–2027 година, съобщи телевизия Bloomberg.