Дибала на линия за Порто

Дибала на линия за Порто

Хумелс отново тренира с Рома

Паоло Дибала ще бъде на разположение за реванша на Рома с Порто в Лига Европа. Аржентинският нападател пропусна успеха над Парма в Серия А заради проблем в глезена.

"Получи тежък удар в глезена и преценихме, че е по-добре да не рискуваме сега - обясни старши треньорът Клаудио Раниери. - Паоло е добре, той ще бъде на разположение в четвъртък. Не исках сега да рискуваме с него."

Напълно възможно е на разположение на опитния специалист да бъде и бранителят Матс Хумелс, който отново тренира наравно със своите съотборници. 

Първият мач в Португалия завърши 1:1. Аут за реванша на "Олимпико" е Браян Кристанте, получил червен картон срещу "драконите".

Ман Сити потвърди напускането на Бернардо Силва

Халфът си тръгва след 9 години в клуба

Байерн без Компани в първия мач с ПСЖ

Треньорът на баварците ще бъде наказан

Антъни Гордън иска трансфер преди Мондиала да започне

Нападателят на Нюкасъл Антъни Гордън може да напусне през лятото, съобщава „Дейли Телеграф“

Арне Слот остава начело на Ливърпул и догодина

Бъдещето на Арне Слот начело на Ливърпул отново бе поставено под въпрос, след като мърсисайдци отпаднаха от Шампионската лига

Мбапе счупи рекорд в Шампионската лига

Килиан Мбапе отново демонстрира защо е считан за един от най-добрите в света в момента, въпреки че Реал Мадрид претърпя болезнено поражение с 3:4 при гостуването си на Байерн в Мюнхен

Винисиус крещи на Белингам: Какво искаш? Затваряй си устата!

Реал Мадрид отпадна драматично от Шампионската лига след поражение с 3:4 от Байерн Мюнхен в реванша на "Алианц Арена"