Димитър Бербатов титуляр за Манчестър Юнайтед срещу Уигън

Димитър Бербатов титуляр за Манчестър Юнайтед срещу Уигън

Българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов ще стартира като титуляр срещу Уигън Атлетик. Отложената среща, поради ангажиментите на „червените дяволи” в световното клубно първенство, ще започне от 22:00 ч на стадион „Олд Трафорд”

Българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов ще стартира като титуляр срещу Уигън Атлетик. Отложената среща, поради ангажиментите на „червените дяволи” в световното клубно първенство, ще започне от 22:00 ч на стадион „Олд Трафорд”.


Юнайтед разполага с два мача по-малко от съперниците си в борбата за шампионската титла в Англия, отбора на Митко Бербатов заема трето място с 41 точки. Уигън е 7-ми с 31.

Ето и стартовите състави на двата отбора:

МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД: Ван дер Сар, Рафаел, Видич, Еванс, О’Шей, Роналдо, Скоулс, Карик, Нани, Рууни, Бербатов;

УИГЪН: Къркланд, Мелхиот, Шарнър, Брамбъл, Фигероа, Валенсия, Паласиос, Кетърмоул, Тейлър, Хески, Заки.
 
Тюрам: Французин е най-добрият в света, не Ямал

Нападателят на Интер Маркюс Тюрам предизвика вълна от реакции и коментари, след като омаловажи впечатляващото представяне на Ламин Ямал при равенството 3:3 между Интер и Барселона

Барселона остана без Кунде за решителната част от сезона

Десният краен защитник на Барселона – Жул Кунде, ще пропусне най-важните битки на каталунците – реванша с Интер в Шампионска лига и Ел Класико срещу Реал Мадрид на 11 май

Холанд за Ямал: Този е невероятен!

Суперзвездата на Манчестър Сити Ерлинг Холанд остана запленен от представянето на Ламин Ямал в епичния сблъсък между Барселона и Интер, завършил 3:3 в първия полуфинал на Шампионската лига

Гуардиола: Чакат ни четири финала

Джосеп Гуардиола призна, че Ерлинг Холанд и Родри вече тренират, но в същото време отказа да се ангажира с конкретен момент на евентуалното им завръщане на терена

ОФИЦИАЛНО: Хулен Лопетеги е новият селекционер на Катар

За последно работи в Уест Хем

Байер Леверкузен си осигури заместник на Флориан Виртц

"Аспирините" подписаха с талант на Херта

Мхитарян за отменения гол: Ще нося спомена до края на живота си

Халфът на Интер Хенрих Мхитарян обявио, че ще носи завинаги в съзнанието си спомена за отменения си гол в първия полуфинал от Шампионската лига между Интер и Барселона, завършил при резултат 3:3.

Груев и Лийдс с победен парад

Илия Груев ще стане вторият български футболист, който ще дефилира с отбора си в открит автобус след успех в Англия. 

Индзаги: Представихме се страхотно срещу най-добрия отбор в света

Треньорът на Интере Симеоне Индзаги беше доволен от представянето на своя отбор срещу Барселона, но изрази и съжаление за отменения гол на Хенрих Мхитарян.