Джамал Мусиала: Не обвинявайте Донарума за моята контузия

Джамал Мусиала: Не обвинявайте Донарума за моята контузия
Източник: БГНЕС

Джамал Мусиала получи тежка контузия по време на мача между ПСЖ и Байерн в дуел с Джанлуиджи Донарума, когото мнозина обвиниха, че умишлено го е контузил

Сега младият играч на Байерн реши да се изкаже и да изпрати послание към италианеца.

ПСЖ успя да победи Байерн с 2:0 на четвъртфиналите на Световното клубно първенство, като за съжаление основната тема беше тежката контузия на Мусиала, която той получи в самия край на първото полувреме в двубоя с Донарума.

Мнозина веднага обвиниха Донарума, че го е направил нарочно, въпреки че вратарят на ПСЖ плачеше, докато вървеше в тунела след първото полувреме на мача.

Мусиала веднага беше откаран в болница, където му беше поставена диагноза фрактура, а ден по-късно, след завръщането си в Мюнхен, беше опериран и го очакват поне четири месеца възстановяване.

Операцията е успешна и Мусиала вече започна процеса на възстановяване и реши да излезе публично и да изпрати ясно послание към Донарума и всички, които обвиниха италианеца за случилото се.

„Благодаря ви за страхотната подкрепа, която получих, тя означава много за мен. Хубаво е да видя как футболният свят се държи заедно в подобни ситуации“, започна Мусиала и продължи.

„Операцията мина добре, грижат се страхотно за мен. Искам само да кажа, че никой не трябва да бъде обвиняван за това, такива ситуации се случват във футбола. Сега ще използвам следващия период, за да работя върху възстановяването си и да бъда максимално позитивен, за да мога да се върна възможно най-скоро.“

Официално: Ерик Гарсия преподписа с Барселона

Гарсия е продукт на школата на Барселона

Интер с проблеми в защита

Ачерби аут до края на годината

Нова лоша новина за Реал (Мадрид)

Едер Милитао ще бъде извън терените около два месеца

Официално: Нант уволни треньора

Луис Кастро вече не е наставник на тима, мароканец поема временно отбора

Белингам подкрепи Шаби Алонсо

Въпреки лошата серия на Реал (Мадрид)

Гвардиол: Манчестър Сити може да победи всеки

Манчестър Сити е в серия от четири поредни победи с 13 гола в тях

Манчестър Юнайтед излезе на печалба

Финансово състояние на Манчестър Юнайтед се подобрява, показват финансовите резултати за тримесечието от юли до септември.

Атакуваха с камъни ПСЖ

Автобусът на европейския клубен шампион Пари Сен Жермен е бил повреден след мача от Шампионската лига срещу Атлетик Билбао (0:0), съобщи RMC Sport.

Португалски национален вратар спря с футбола

Бившият вратар на португалския национален отбор по футбол Руи Патрисио сложи край на кариерата си.