Евро 2020 ще се проведе в 13 града

Евро 2020 ще се проведе в 13 града

През декември миналата година бе обявено, че европейската футболна централа ще организира първенството в редица различни градове из целия континент

От УЕФА обявиха, че Евро 2020 ще се проведе в 13 различни града из цяла Европа. През декември миналата година бе обявено, че европейската футболна централа ще организира първенството в редица различни градове из целия континент.

Генералният секретар на УЕФА – Джани Инфантино, заяви, че всяка страна ще може да предложи само по един стадион и също така, че полуфиналите и финалът ще бъдат играни на един и същ стадион.

УЕФА ще вземе решение кои градове да бъдат домакини на Евро 2020 през септември следващата година. Страните домакини няма да се класират автоматично. 

Три от последните четири Европейски първенства бяха проведени в две страни, въпреки че шампионатът традиционно се провежда в една държава. Следващият шампионат на Стария континент ще бъде във Франция през 2016-та година, а в него ще участват 24 отбора.

Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон