Ейбрахам: Дибала ми дължи 2 асистенции

Ейбрахам: Дибала ми дължи 2 асистенции

"Показах, че мога да подавам за голове, а не само да вкарвам"

Нападателят на Рома Тами Ейбрахам се радва, че е демонстрирал и други компоненти от играта, асистирайки за двата гола на Пауло Дибала, с които тимът спечели с 2:0 срещу Фиорентина.

Дибала съкрати ваканцията си след спечелването на световната титла с Аржентина и демонстрира отлична форма от началото на годината, като вкара три гола в последните два мача. Ейбрахам обикновено завършва атаките след пасове на Дибала, но този път ролите се размениха.

"Показах, че мога да подавам за голове, не само да вкарвам. Радвам се, че Пауло реализира два гола, но сега той ми дължи две асистенции", каза Ейбрахам пред DAZN.

"Всеки ден се учим един от друг. Имахме тази малка почивка, когато Дибала отиде на Световното първенство, но сега се върна, всеки ден тренираме заедно и синхронът помежду ни става все по-добър", каза още Ейбрахам.

Дортмунд или Интер? Само един с шанс за топ 8

Германците със само една загуба у дома в 21 мача в Европа

Още един национал на България пред трансфер

Здравко Димитров с оферта от турци

Треньорът на Интер: Заслужено сме извън топ 8 в Шампионската лига

Старши треньорът Кристиан Киву смята, че неговият Интер е заслужил да бъде извън топ 8 в Шампионската лига преди последния кръг от основната фаза на турнира.

Спалети: Ще играем без напрежение срещу Монако

Старши треньорът на Ювентус Лучано Спалети отбеляза преди мача от 8-ия кръг на Шампионската лига срещу Монако, че отборът му ще играе без напрежение.

Треньорът на Реал Мадрид четка Моуриньо преди мача с Бенфика

Старши треньорът на Реал Мадрид - Алваро Арбелоа, посочи наставника на Бенфика Жозе Моуриньо като свой модел за подражание в навечерието на мача между двата отбора - част от последния кръг в основната фаза на Шампионската лига.

Ден на истината в Шампионската лига

Днес приключва основната фаза на турнира