Фулъм предлага нов договор на Бербатов

Фулъм предлага нов договор на Бербатов

Мартин Йол се надява да задържи голямата си звезда и през следващия сезон

Мениджърът на Фулъм Мартин Йол ще предложи нов договор на Димитър Бербатов след края на сезона, съобщават английските медии.

Нападателят, който премина в лондонския отбор от Манчестър Юнайтед през лятото, подписа конкракт за 2 г. В момента Бербо е голмайстор на тима с 11 попадения.

Въпреки че вече е на 32 г., Йол явно е много доволен от представянето на нашия и не иска да го изгуби като свободен агент в края на следващия сезон.

Бербатов пък не не показва по нищо, че животът в Англия му е омръзнал и няма да е изненада, ако наистина приеме офертата за удължаване на договора си.

Йол не спира да хвали нападателя при всякакви обстоятелства, което е още един знак, че отношенията между двамата са отлични.
Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал

Нотингам се раздели с треньора си

Нотингам Форест официално обяви раздялата с Витор Перейра, който е бил информиран в много необичайно време за това, че е освободен.

Барселона покри изискванията за финансовия феърплей

Барселона отново покрива правилото 1:1 на финансовия феърплей в Ла Лига, съобщава "Mundo Deportivo"

Двама национали на Италия ще дават показания срещу Бастони

Футболистът на Интер Алесандро Бастони остава единственият играч, срещу когото официално се води разследване по случая с предполагаема връзка с непълнолетна проститутка

НА ЖИВО: Испания - Австрия 3:0 (ВИДЕО)

Следете мача от Мондиал 2026 на живо с нас тук