Гризман аут за реванша с Атлетик Б за Купата на Испания

Гризман аут за реванша с Атлетик Б за Купата на Испания

Вижте какво казва треньорът на Атлетико М Диего Симеоне

Футболистът на Атлетико Мадрид Антоан Гризман ще пропусне реванша срещу Атлетик Билбао от полуфиналите в турнира за Купата на краля в Испания, потвърди старши треньорът Диего Симеоне.

Гризман не е успял да се възстанови навреме от контузията в глезена, получена в срещата преди седмица в Шампионската лига, а гостуването предстои в четвъртък вечер. Атлетик Билбао победи Атлетико Мадрид с 1:0 като гост в първия мач от полуфиналния сблъсък.

"Той няма да вземе участие в двубоя. Трябва да се възстанови напълно. Направи огромни усилия, за да бъде на разположение. Тези, които го заместят, ще го направят по най-добрия възможен начин", увери наставникът на мадридчани Диего Симеоне.

"Ще играем срещу отбор, който винаги се представя на ниво и труден съперник, който прави добър сезон. Ще направим каквото е необходимо. Ще се опитаме да стартираме добре в срещата, но във футбола понякога се случват неочаквани неща. Нашият противник има предимство и ще играе пред своите фенове", добави специалистът.

Томас Франк: Ще излезем от кризата

Мениджърът на Тотнъм Томас Франк има увереност в процеса, че ще изведе тима от северен Лондон през първата криза, през която преминава, откакто го води, съобщава Ройтерс

Абърдийн остава без победа в ЛК (ВИДЕО)

Митов титуляр при издънка у дома

Гидженов даде дузпа за Омония при победа над Динамо (Киев)(ВИДЕО)

Двубоят е от Лигата на конференциите

Алмейда: Трябва да се борим така във всеки мач

„Връщаме си самочувствието си стъпка по стъпка“

Арне Слот: Ливърпул ще продължи да се бори

"Винаги има натиск"

Треньорът на Селта: Лудогорец ни изненада

"Направихме промени за мача", посочи Клаудио Хиралдес

ОБЗОР: Майнц 05 с дебютна загуба в Лига на конференциите (ВИДЕО)

Омония Никозия удари Динамо Киев, Слован с обрат вкъщи

Астън Вила би в Европа, Кабаков свири мача (ВИДЕО)

Йънг Бойс с поражение в Бирмингам

ПАОК заграя за Лудогорец с реми на „Тумба“, Десподов влезе в края

Бран си тръгна с точка след 1:1