Халф на Арсенал поискал трансфер през януари

Халф на Арсенал поискал трансфер през януари

Томас Партей е желан от Ювентус

Халфът на Арсенал Томас Партей е обявил пред клубното ръководство, че иска да напусне през януари, за да опита нещо ново. 30-годишният ганаец има договор с лондончани до 2025 година, а интерес към него проявява италианският Ювентус.

Партей кара четвъртия си сезон в Арсенал, след като бе привлечен от Атлетико Мадрид за 45 милиона паунда. До момента той има 104 мача с екипа на „артилеристите“, но за този период имаше девет контузии, заради които е пропуснал повече от 50 срещи на отбора. След привличането на Деклан Райс ганаецът смята, че шансовете му за изява ще стават все по-малко и това е една от основните причини да иска да напусне Арсенал.

През лятото интерес към Партей имаше Ал-Ахли, но той отказа да ходи в Саудитска Арабия.

Заглавията на Острова: Ювентус “изкушава” Гьокереш

Барселона все по-близо до Нико Уилямс

Официално: Брайтън се подсили с италиански национал

"Чайките" обявиха Диего Копола

Евертън проявява интерес към Кайл Уокър

Защитникът на Манчестър Сити Кайл Уокър може да продължи кариерата си в Евертън, съобщава трансферният експерт Фабрицио Романо.

Енцо Мареска иска Челси да изпробва различни тактики по време в САЩ

Мениджърът на Челси Енцо Мареска е доволен от представянето на "сините" при победата с 2:0 срещу ФК Лос Анджелис в груповата фаза на Световното клубно първенство.

Милан предлага Рафаел Леао в сделка за Араухо

Милан е готов да направи опит да привлече уругвайския защитник на Барселона Роналд Араухо

Реал Мадрид задържа Браим Диас с нов договор

Реал Мадрид е постигнал споразумение с мароканския национал Браим Диас за нов дългосрочен договор

Шерки: Мога да спечеля „Златната топка“ в Манчестър Сити

Раян Шерки заяви, че е избрал да подпише с Манчестър Сити, тъй като вярва, че може да спечели "Златната топка"

Уатару Ендо се обясни в любов на Ливърпул

Ливърпул е невероятен клуб със специални фенове, заяви халфът

Джеко се завръща в Серия А

Ръководството на Фиорентина е изпреварило конкуренцията на друг италиански тим - Болоня, за да постигне устна договорка с бившата звезда на Интер и Рома Един Джеко