Исак поиска 3 пъти по-голяма заплата от Нюкасъл, за да преподпише

Исак поиска 3 пъти по-голяма заплата от Нюкасъл, за да преподпише

В момента той прибира по 7 милиона евро годишно

Шефовете на Нюкасъл искат да подновят договора на Александър Исак, но според информации от Англия, играчът-мечта иска почти три пъти по-голяма заплата, за да остане. 

Съгласно настоящия си договор той печели около 7 милиона евро годишно, а според съобщенията иска около 18 милиона евро, за да остане в Нюкасъл.

Ако „свраките“ успеят да задържат Исак това лято на фона на силния интерес от страна на Ливърпул и клубове в Саудитска Арабия, те биха се озовали в много по-трудна ситуация следващото лято, ако той не подпише удължаване на договора си.

Исак има договор с Нюкасъл до юни 2028 г., след като подписа шестгодишен договор с клуба. “Свраките” го привлякоха от Реал Сосиедад за 63 милиона паунда през 2022 г.

Нападателят отбеляза 27 гола и е направил 6 асистенции в 42 мача за Нюкасъл във всички състезания през сезон 2024/25. 
Ливърпул е осъществил контакт с Нюкасъл относно нападателя, уведомявайки клуба, че е готов да предложи голяма сума, ако „джордитата“ променят позицията си „не е за продажба“.

Шведът пропусна първата контрола на Нюкасъл със Селтик, но ще се присъедини към съотборниците си за турнето в Далечния изток, което предстои по-късно тази седмица.

Еди Хау потвърди, че всичко ще продължи както обикновено, намеквайки, че клубът ще се съпротивлява на всички оферти за звездния си нападател.

Порталът Transfermarkt оценява трансферната стойност на играча на 120 милиона евро.

 
Луис Енрике: Не е нормално да допускаме тези резултати у дома

"Имаме много за подобряване", каза треньорът на ПСЖ

Аморим: Трябва да подобрим представянето си при гостувания

"Трябва да сме готови за различен мач", каза мениджърът на "червените дяволи"

Мбапе получи "Златната обувка" за миналия сезон

Голямата звезда на Реал Мадрид - Килиан Мбапе, получи своята „Златна обувка“ за сезон 2024/25

Само Мюнхен е кандидат за финала в ШЛ през 2028 година

Град Мюнхен със стадион "Алианц Арена" е единственият кандидат за домакинство на финала на Шампионската лига през 2028 година

Меси няма да подкрепи Лапорта в следващите избори за президент на Барселона

Лионел Меси е решил да вземе непряко участие в изборите за нов президент на Барселона през следващата година, информират различни медии

Икарди си тръгва от Турция, Милан го връща в Серия А?

Мауро Икарди продължава да бъде една от най-горещите теми на трансферния пазар в Турция, привличайки вниманието на клубове от няколко водещи първенства, включително от Милан

Спалети не отписва Ювентус от битката за титлата

Новият треньор на Ювентус Лучани Спалети даде първата си пресконференция, след като вчера подписа договор с клуба до края на сезона, който може да бъде подновен, ако тимът се класира за Шампионската лига, предаде АФП

Байерн Мюнхен промотира още един младок в първия отбор

Байерн Мюнхен иска да промотира още един от своите таланти в първия отбор. Става дума за централния нападател Ил Гаши

Мареска: С Тотнъм ще е трудно

Мениджърът на Челси Енцо Мареска говори за очакванията си преди утрешното гостуване на Тотнъм в лондонското дерби от десетия кръг на Премиър лийг