ИЗВЪНРЕДНО: Барса изкушава Меси с нова оферта

ИЗВЪНРЕДНО: Барса изкушава Меси с нова оферта

Вижте подробности

В Барселона не са се отказали от намеренията да си върнат Лионел Меси. На този етап мераците на испанците изглеждат като мираж, тъй като се намират във финансова криза и трябва декларират приходи от 200 милиона това лято. Все пак съществува вариант, в който завръщането на аржентинеца на „Камп Ноу“ може да се окаже мисия възможна. Договорът на нападателя с Пари Сен Жермен изтича през лятото, а след това ще се превърне в свободен агент, което означава, че няма да се изисква компенсацията за евентуалното му завръщане в редиците на „блаугранас“.

Според El Nacional каталунците могат да предложат заплата от 200 000 евро на година, което прави по 16 666 на месец. Изданието допълва, че когато световният шампион прекрати кариерата си, „лос кулес“ трябва да организират прощален мач в негова чест, а телевизионните права, договорът от спонсори, приходите от билетите и рекламите да бъдат изцяло за Лео. По груби сметки приходите възлизат на 100 милиона евро.

На този етап Меси преговаря за нов договор с ПСЖ, но само преди седмица стана ясно, че е отхвърлил първото предложение на французите. Причината е несъгласие с финансовите условия от страна на парижани. Гениалният футболист се озова в тима от Париж през 2021 година, след като не успя да се разбере за ново споразумение с каталунците заради финансови пречки, породени от правилата на Ла Лига.

Абърдийн и Димитър Митов на гореща подготовка в Португалия

Тренировките се провеждат при изключително топло време и температури от над 30 градуса

Вратар на Лудогорец пред трансфер в Бундеслигата

Кьолн иска Бонман

Съперникът на Левски с хикс срещу български национал

Апоел (Беер Шева) върти 1:1 с Краковия

Ливърпул определи цената на Харви Елиът

Харви Елиът има още две години от настоящия си договор с Ливърпул

Челси има нов нападател

Жоао Педро мина прегледи в САЩ

Чалханоглу отвърна на удара от Мартинес и Марота: Думите ви разединяват!

Халфът на Интер Хакан Чалханоолу публикува дълго изявление в Инстаграм, с което отговори на изказванията на Лаутаро Мартинес и Джузепе Марота след снощното отпадане на тима от Световното клубно първенство

Рашфорд не иска да остава във Висшата лига

Маркъс Рашфорд няма планове да остане в Англия, съобщава The Athletic

Де Фрай: В момента сме разочаровани

Защитникът на Интер Стефан де Фрай бе разочарован от поражението с 0:2 от Флуминензе на 1/8-финалите на Световното клубно първенство по футбол

Потвърдено: Нападател на Апоел Беер Шева е аут за Левски

Нападателят Самир Фархуд от Апоел Беер Шева отпада за мачовете с Левски от първия квалификационен кръг на Лига Европа заради контузия, съобщиха от клуба