Кан разкри дали Байерн иска Кристиано

Кан разкри дали Байерн иска Кристиано

Вижте какво заяви изпълнителният директор на баварците

Изпълнителният директор на Байерн Оливер Кан сподели мнението си за евентуалния трансфер на нападателя на Манчестър Юнайтед Кристиано Роналдо при баварците.

„Наистина харесвам Роналдо - всички знаят за неговия феномен. Но всеки клуб има своя собствена философия и не мисля, че привличането на Роналдо сега би било правилният ход за Байерн и цялата Бундеслига“, заяви Кан пред Фабрицио Романо.

37-годишният нападател пропусна няколко тренировки на Юнайтед, а също така не пътува с отбора за предсезонния тренировъчен лагер в Тайланд.

Роналдо изигра 37 мача за Манчестър Юнайтед през миналия сезон, като отбеляза 24 гола и направи 3 асистенции.

Договорът му с клуба изтича през лятото на 2023 г.

Реал предлага на Винисиус по €22 млн. на година, той иска още

26-годишният футболист иска по €30 млн. на сезон

Треньорът на Милан с послание към  Рафаел Леао

Старши треньорът на Милан Рубен Аморим изпрати категорично послание към Рафаел Леао в навечерието на първото му миланско дерби, настоявайки, че нападателят трябва да се чувства щастлив да представлява италианския клуб, на фона на продължаващите въпроси относно бъдещето му.

Манчестър Юнайтед обяви нов спонсор

Манчестър Юнайтед обяви нов дългосрочен договор за спонсорство за тренировъчните си екипи с Betway, който според футболния клуб е най-големият от този вид в световния футбол, пише агенция DPA.

Засипаха с похвали Иван Панков в Кипър

Българският полузащитник Иван Панков е най-полезното ново попълнение на АЕК (Ларнака), пишат кипърските медии след като оцениха представянето на „жълто-зелените“ в началните два мача.

ПСЖ готви нова оферта за японски вратар

Френският шампион иска Зион Сузуки

Барселона следи ситуацията с Родри

Халфът е желан и от Реал Мадрид