Коло Муани е изиграл последния си мач с екипа на ПСЖ

Коло Муани е изиграл последния си мач с екипа на ПСЖ

В момента той е под наем в Ювентус

Рандал Коло Муани по всяка вероятност е изиграл последния си мач с екипа на Пари Сен Жермен, съобщи изданието „RMC Sport“. Нападателят бе даден под наем в Ювентус, където се утвърди и вече има 5 гола и 2 асистенции в 11 мача от всички турнири.

Тъй като французинът се утвърди при „бианконерите“, има немалка вероятност той да бъде откупен за постоянно от ПСЖ.

Дори и това да не се случи, парижани предпочитат да го продадат или отново да го дадат под наем на друг отбор, отколкото той да остане в тима, тъй тъй като не попада в плановете на Луис Енрике.  

Челси започна активни преговори за Алехандро Гарначо

Ръководството на Челси започна активни преговори с Манчестър Юнайтед за привличането на аржентинския национал Алехандро Гарначо, съобщи журналистът Фабрицио Романо.

Джаксън е дал “зелена светлина” на Нюкасъл

Нападателят има желанието да премине при “свраките”

Хари Магуайър с оптимистични мисли за новия сезон

“Искаме да сме успешни”, заяви защитник на Манчестър Юнайтед

Напрежение в ПСЖ, Донарума изваден от състава

Луис Енрике няма да ползва вратаря за Суперкупата на Европа

Титла? Юнайтед с по-голям шанс да изпадне

Ливърпул е големият фаворит

Стоилов плаши Моуриньо с рекорд

Фенербахче гостува в Измир през уикенда

Сабах пълни стадиона за Левски

Половината места вече са продадени

Украинец от Рома става съотборник на Илия Груев

Английският Лийдс проучва ситуацията около нападателя на Рома Артьом Добвик и планира за изпрати оферта за украинеца, съобщава италианският вестник Gazzetta dello Sport.

Тежка контузия за защитник на Борусия Д

Защитникът на Борусия Дортмунд Никлас Зюле вероятно е скъсал мускул на прасеца по време на приятелския двубой на германския тим срещу Ювентус в неделя в Дортмунд.