Консейсао поиска повече уважение към себе си

Консейсао поиска повече уважение към себе си

Серджо Консейсао заяви, че понякога слуховете по негов адрес са неуважителни, но ги разбира до известна степен

Португалецът е на мушката в Милан, инкасирайки няколко поредни загуби, а отпадайки и в Шампионска лига от Фейенорд. Сега за Консейсао и Милан предстои домакинство на Комо в Серия А в събота.

„Ние сме във втората седмица без ангажименти между евротурнирите, беше важно да работим върху някои игрови ситуации, а също и на физическо ниво – обяснява треньорът на „росонерите. – Реакцията на момчетата беше фантастична като дух и характер. Те са щастливи, работим върху неща, върху които никога не сме работили заедно“, заяви Консейсао, цитиран от „Gazzetta dello Sport“

.„Място в Шампионската лига? Борим се всеки ден да имаме еволюция като отбор, мислим за настоящето. Не трябва да мислим твърде далеч напред“, каза още треньорът.

„Виждам радост и удоволствие от работата. Много съм доволен от това, което говорят другите. Разбира се, понякога може да изглежда, че има липса на уважение към мен или друг, който работи тук“.

„За мен мотивацията идва от победата в мачовете, а не от това, че треньорите на противниците са свързвани с Милан...“, заяви Консейсао с ясен намек за спекулациите, пращащи Сеск Фабрегас на неговия треньорски пост в Милан.

Нотингам си намери нов мениджър

Шон Дайш е дал съгласие да поеме отбора

Тудор има два мача, за да спаси работата си в Ювентус

"Бианконерите" са в серия от шест мача без победа

Ман Сити без Родри в още два мача

Халфът е с травма

Усман Дембеле се завръща в игра

Нападателят ще попадне в групата на ПСЖ за мача с Байер Леверкузен

Клоп: Завръщане в Ливърпул? Възможно е

"Не знам какво точно би било нужно, за да се случи", каза германецът

Призоваха Слот да извади Салах от титулярния състав

Джейми Карагър не смята, че египтянинът трябва да е титуляр във всеки мач

Греъм Потър пое Швеция

Бившият треньор на Уест Хем ще има тежка задача в първите си мачове

Хари Магуайър е гладен за още победи

Защитникът на Манчестър Юнайтед Хари Магуайър е радостен, че неговият отбор сложи край на дългото чакане за две поредни победи във Висшата лига и изрази амбиции за нови успехи след победата в неделя над големия съперник Ливърпул.

Пропадна завръщането на Роберто Манчини във Висшата лига

Бившият треньор на Манчестър Сити Роберто Манчини не е успял да постигне споразумение с Нотингам Форест и няма да поеме отбора.