Кристиано стигна 400 гола за Реал

Кристиано стигна 400 гола за Реал

Роналдо е първият, който вкарва 50+ гола в шест поредни календарни години

Голямата звезда на Реал Мадрид Кристиано Роналдо вече има цели 400 попадения с фланелката на „лос меренгес“ – 376 в официални мачове и 24 в приятелски срещи, сочи статистиката на AS.

Първият му гол за „белите“ датира от 28 юли 2009 година срещу Университария де Кито.

В събота Роналдо наниза чифт попадения срещу Спортинг Хихон и стигна юбилейното число. За шеста поредна година Роналдо вкарва 50+ гола в официални двубои. CR7 вече е лидер при голмайсторите в Примера със своите 10 попадения.

Онана остава в Трабзонспор

Андре Онана отново ще играе в Трабзонспор, съобщават от турския клуб в петък.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време