Легенда на Манчестър Юнайтед пое тим от Лига 2

Легенда на Манчестър Юнайтед пое тим от Лига 2

Марк Хюз ще води четвъртодивизионния Карлайл

Легендата на Манчестър Юнайтед Марк Хюз беше назначен за мениджър на Карлайл Юнайтед, който се състезава в Лига 2 - четвъртото ниво на английския футбол. Отборът заема 24-ото последно място в класирането и целта пред него ще е да го спаси от изпадане.

 

61-годишният Хюз има опит като треньор. В периода 1999-2004 г. беше селекционер на националния отбор на Уелс. На клубно ниво е водил Манчестър Сити, Блекбърн, Фулъм, Куинс Парк Рейнджърс, Стоук Сити, Саутхямптън и Брадфорд Сити.

Алонсо се радва за завърнал се след допинг

Мениджърът на Челси Хаби Алонсо е доволен, че Михайло Мудрик е получил разрешение да се завърне в игра, след като отсъства близо две години заради положителен допинг тест.

Сериозна загуба за Байер (Леверкузен)

Байер Леверкузен ще бъде без новопривлечения талант Кенет Айхорн "за известно време", обявиха от отбора.

Буря не спря Борусия Дортмунд за втора победа в контролите (ВИДЕО)

“Жълто-черните” надвиха ФК Токио

Панатинайкос с трансферен удар преди мачовете с ЦСКА 1948

Гръцкият тим взе силно желан от Левски нападател

Тотнъм удари Челси в контрола на австралийска земя (ВИДЕО)

“Шпорите” играха с човек по-малко за повече от 40 минути

Бъдещето на Винисиус се решава в близките дни

Спекулациите са около това дали ще има преговори за нов договор или е въпрос на време да споразумението да бъде обявено