Лингард взе радикално решение, уволни агентите си и вече си търси сам отбор

Лингард взе радикално решение, уволни агентите си и вече си търси сам отбор

Бившият английски национал бе ядосан от тяхното безхаберие спрямо него

Джеси Лингард е уволнил своите агенти, въпреки че е имал дългосрочен договор с тях, съобщи „Sky Sports“, позовавайки се на източник, близък до бившия футболист на Манчестър Юнайтед.

Лингард е взел решението да се раздели със своите агенти, след като все още няма клуб от края на миналия сезон, когато за последно защитава цветовете на Нотингам Форест. 31-годишният футболист тренира през лятото на 2023 година с Уест Хем, след което и със саудитския Ал Итифак, но и в двата случая не се стигна до договор.

Сега Лингард е съсредоточен към индивидуалните тренировки, които води в Обединените Арабски Емирства и е готов да приеме първата оферта към него, за да се завърне във футбола възможно най-скоро.

Жиру е отворен към завръщане в националния отбор на Франция

39-годишният Оливие Жиру изяви готовност да се завърне в националния отбор на Франция

Левски пусна билетите за Добруджа

Левски пусна в продажба билетите за домакинството на Добруджа

Педри е на върха в класация за подавания в чуждата половина на терена

Педри е най-добрият подавач в противниковата половина през последните шест месеца

Хумелс не пожела Германия да му прави изпращане

Бившият германски национал Матс Хумелс отказа официално сбогуване с Бундестима

Арда Гюлер: Ако Алонсо ми каже, ще стана и вратар

Футболистът на Реал Мадрид Арда Гюлер е готов на всичко за треньора Шаби Алонсо

Скоус: В Юнайтед няма здрав разум

Легендата на Манчестър Юнайтед – Пол Скоулс, отправи критики към трансферната политика на „червените дяволи“, визирайки най-вече привличането на Расмус Хьойлунд от Аталанта през 2023 г.

Хари Кейн влезе в един клуб с Кристиано Роналдо

Нападателят на Байерн Мюнхен Хари Кейн бе ключов за Англия с двете си попадения в мача срещу Латвия, с които класира Англия за Световното първенство догодина

Джерард може да се завърне в Рейнджърс

Глазгоу Рейнджърс обяви, че няма да назначава отново за мениджър Стивън Джерард, въпреки че коефициентите на букмейкърите сочат обратното

Ясни са 25-те номинирани за "Golden Boy"

От “Тутоспорт” официално обявиха финалния списък от 25-имата претенденти за тазгодишното издание на престижната награда Golden Boy, която се връчва на най-добрия футболист в Европа до 21 години