Ливърпул със спешен ход на трансферния пазар заради контузиите

Ливърпул със спешен ход на трансферния пазар заради контузиите

Мърсисайдци са готови да предложат 40 милиона евро за халф на Милан

Ситуацията с контузените в Ливърпул става все по-страшна. Мениджърът Юрген Клоп не може да разчита на редица футболисти заради различни травми, а в събота, в първия мач от новия сезон срещу Фулъм, „мърсисайдци” дадоха още една свидна жертва в лицето на Тиаго Алкантара, който не успя да доиграе мача, след като получи контузия.

Къртис Джоунс, Наби Кейта и Алекс Окслейд-Чембърлейн, които също оперират в центъра на терена, са извън строя и не играха в мача в Лондон, който завърши при резултат 2:2.

Кризата с контузените е накарала Юрген Клоп и щаба на „червените” да погледнат отново към трансферния пазар, пишат в Англия. Местното издание „Ливърпул Еко”, което следи отблизо процесите на „Анфийд” твърди, че клубът в подновил интереса си към халфа на Милан Исмаел Бенасер. От вестника твърдят, че Ливърпул е готов да предложи 40 млн. паунда за услугите на полузащитника. Именно такава е освобождаващата клауза в договора на Бенасер с италианския шампион.

Алкарас: Трент ще е най-добрият в света

Испанската тенис звезда Карлос Алкарас се изказа ласкаво за последното ново попълнение на любимия си Реал Мадрид - Трент Александър-Арнолд

Гарначо напуска Манчестър Юнайтед, но иска да остане в Англия

От Леверкузен проявяват много сериозен интерес към аржентинеца

ПСЖ започна Световното клубно с 4:0 над Атлетико (Мадрид) (ВИДЕО)

Европейските шампиони не дадоха шанс на мадридчани в САЩ

В Испания: Барселона с нечуван апел към Ла Лига

Каталунците с историческа молба за финансовия феърплей

Ювентус дава нов договор на младата си звезда

Ювентус предприема стъпки за удължаване на договора на Кенан Йълдъз

Наполи връща Джон Дюран в Европа?

Нападателят може бързо да приключи с авантюрата си при Ал Насър

Милан се прицели в Гранит Джака

Многобройни източници потвърждават за нови разговори между Милан и Байер Леверкузен за Гранит Джака, който е отворен за трансфер на "Сан Сиро"

Монтоливо: Не уважавам Гатузо

Новият селекционер на Италия много бързо получи първата си открита атака

Монако и Барселона отново преговарят за Ансу Фати

Ръководствата на Монако и Барселона подновиха преговорите за Ансу Фати