Луис Енрике: Имаме проблеми с контузии, но няма да отстъпим титлите си без борба

Луис Енрике: Имаме проблеми с контузии, но няма да отстъпим титлите си без борба

"Ние сме като тапа, няма да потънем"

Барселона може да има проблеми с контузени играчи, но няма да отстъпи без борба титлата и купата в Испания и трофея в Шампионската лига.

Това заяви старши треньорът на каталунците Луис Енрике на пресконференция преди съботния двубой като гост на Севиля в испанското първенство.

Капитанът на Барселона Андрес Иниеста е с мускулна травма на дясното бедро и се очаква да пропусне следващите четири седмици от сезона.

Той беше заменен принудително след час игра при победа на испанците с 2:1 над Байер Леверкузен в Шампионската лига на "Камп Ноу" във вторник.

Аржентинският нападател Лионел Меси и бразилският халф Рафиня също са контузени.

"Това, което виждам е, че много хора се надяват Барселона да се срине. Не нашите фенове, но много други извън клуба, се надяват този отбор да рухне", каза Енрике.

"Но ние сме като тапа, няма да потънем. Каквото и да стане ще се борим и ще останем единни. Каквото и да стане", увери 45-годишният специалист.

Сари призна: Съжалявам, но моите момчета са трудни за унищожаване

Наставникът на Лацио Маурицио Сари заяви, че не съжалява за изпуснатата победа в самия край на равенството 2:2 с Ювентус

Илия Груев започва титуляр и срещу Челси

Българският национал Илия Груев, за когото имаше информации за известни физически проблеми след страхотния мач, който изигра срещу Нотингам Форест, е на разположение на мениджъра си

Голямо дерби в Португалия, Моуриньо с култов коментар

Порто приема преследвача Спортинг

Де Дзерби на разговори с шефовете след 0:5

Треньорът разочарован от отбора

Барселона отказва офертата за новата си звезда в халфовата линия

Марк Бернал е сериозна част от бъдещето на отбора

Манчестър Юнайтед влиза в битката за Сандро Тонали

Арсенал и Ювентус са другите сериозни кандидати за халфа на Нюкасъл