Луис Енрике пуска Вермаелен в Рома за 10 млн. евро

Луис Енрике пуска Вермаелен в Рома за 10 млн. евро

"Вълците" търсят заместник на контузения Антонио Рюдигер

Рома се договори с Барселона за трансфера на бранителя Томас Вермаелен, пишат медиите в Испания. Той е гласен за заместник на дълготрайно контузения Антонио Рюдигер.

Каталунският
Sport съобщава, че Луис Енрике лично е водил разговори със спортния директор на „вълците” Валтер Сабатини. Енрике е бивш треньор на Рома и това спомага за преговорите.

Счита се, че двата клуба са си стиснали ръцете на цена 10 млн. евро.

Вермаелен ще получава по 3,5 млн. евро на сезон във Вечния град.

През миналия сезон 30-годишният белгийски национал изигра едва шест мача като титуляр в Ла Лига, но успя да вкара един гол.

Арсенал все по-близо до защитник на Астън Вила

Английският национал съвсем скоро се очаква да смени клубната си принадлежност

Ювентус пред раздяла с двама вратари

“Бианконерите” напът да останат без резервен страж

Съотборник на Груев отива в Уест Хем

Лийдс изпраща нападателя под наем при “чуковете”

 Астън Вила обяви две нови дефанзивни попълнения

Английският футболен клуб Астън Вила обяви две нови дефанзивни попълнения - вратаря Зион Сузуки и централния защитник Матео Руджери.

Кариерата на Джамал Мусиала не е поставена под риск

Кариерата на полузащитника Джамал Мусиала не е поставена под риск, съобщиха от Байерн Мюнхен за ДПА.

Монако разтрогна договора си с Пол Погба

Футболният Монако и халфът на тима Пол Погба разтрогнаха договора помежду им по взаимно съгласие, съобщиха от клуба.