Манчестър Юнайтед със затруднения да преподпише с Уан-Бисака

Манчестър Юнайтед със затруднения да преподпише с Уан-Бисака

Клубът засега ще задейства само опцията за 12 месеца продължаване

Преговорите за договора между Манчестър Юнайтед и Аарън Уан-Бисака изглежда са затихнали, а контрактът на крайният бранител на „Олд Трафорд“ изтича в края на настоящия сезон

Преговорите за нова сделка изглежда се насочиха към положителен край след затварянето на трансферния прозорец през лятото, но изданието „Confidential“ разкри, че сега изглежда по-вероятно Юнайтед да задейства 12-месечно удължаване, за да запази договора на Уан-Бисака до юни 2025 година, като през новата година „червените дяволи“ ще подновят преговорите за нов контракт.

25-годишният защитник току-що се завърна към тренировки, след като получи контузия в сухожилието в средата на септември и Юнайтед иска той да се подготви напълно, докато отборът се фокусира върху преодоляването на лошия старт на сезона.

Ако Юнайтед не активира едногодишното удължаване на договора за Уан-Бисака, или Виктор Линделоф, и двамата играчи ще могат да преговарят с чуждестранни клубове на 1 януари и да напуснат като свободни агенти през лятото. Антони Марсиал е в същата лодка, но не е ясно дали клубът ще удължи и неговата сделка или ще го продаде през януари, което към този момент е по-вероятното.

Бетис взе гол аванс срещу Фиорентина в Испания (ВИДЕО)

Бетис победи Фиорентина с 2:1 в първия мач между двата тима от полуфиналите в Лигата на конференциите

Закъсалият Тотнъм капарира място на финала в ЛЕ (ВИДЕО)

"Шпорите" надвиха хита Бодьо Глимт

Челси прегази Юргорден с четири гола и вече мисли за финала в ЛК (ВИДЕО)

Челси постигна категорична победа с 4:1 при гостуването на Юргорден в Стокхолм в първия полуфинален мач от Лигата на конференциитe

Юнайтед громи в Билбао за финал в Лига Европа (ВИДЕО)

Спорен червен картон вбеси "Сан Мамес"

Брентфорд шокира Нотингам като гост и ги остави извън зона "Шампионска лига"(ВИДЕО)

Брентфорд победи Нотингам Форест с 2:0 като гост в мач от 34-ия кръг на Висшата лига

Гуардиола с коментар за Роди и Холанд

Нападателят се подобрява, но остава аут засега

Кметът на Лондон кара Челси да строи нов стадион

Кметът на Лондон Садик Хан отправи покана към ръководството на Челси да започне преговори за нов стадион

Вдигат двойно заплатата на Груев

Халфът с клауза в договора при промоция за Висшата лига

Аморим: Дори да спечелим Лига Европа, няма да си спасим сезона

Мениджърът на Манчестър Юнайтед Рубен Аморим призна, че първият му сезон на „Олд Трафорд“ е провал — дори и отборът да спечели Лига Европа