Манчестър Юнайтед се разбра с Юве за халф

Манчестър Юнайтед се разбра с Юве за халф

Очаква се Адриен Рабио да заиграе на „Олд Трафорд“

Манчестър Юнайтед е постигнал пълна договорка за трансфера на Адриен Рабио от Ювентус, съобщи Sky Sports.

Двата клуба са се разбрали, като италианците са доволни от сделката, тъй като на френския национал му оставаше само една година договор с "бианконерите", а не бяха водени преговори за удължаване на контракта.

В момента агентът на Рабио, който е майка му Вероник, уточнява личните му условия, като това е само формалност преди оформянето на договора.

Очаква се Манчестър Юнайтед да плати на Ювентус 15 милиона паунда за халфа.

Мениджърът на "червените дяволи" Ерик тен Хаг все още не е загубил надежда, че клубът ще привлече основната му трансферна цел Френки де Йонг, въпреки противоречивите сигнали, които идват от Барселона.

Флориан Виртц подписва с Ливърпул този четвъртък

Флориан Виртц ще се завърне от почивка в сряда и още в четвъртък най-вероятно ще пристигне в Ливърпул

Манчестър Юнайтед хареса вратаря на Аталанта за заместник на Онана

Марко Карнезеки влиза в плановете на „червените дяволи“

Алонсо към футболистите: Който не се раздава, няма да играе в Реал

"Имената нямат значение", предупреди новият наставник на гранда от Мадрид

Основен защитник се върна в строя на Ювентус

Игор Тудор взе решение Бремер да пътува със съотборниците си за Световното клубно първенство

Манчестър Юнайтед няма да се разделя със Зиркзее

Расмус Хойлунд обаче ще бъде продаден

Енцо Мареска потвърди, че Челси търси нападатели

Гитънс остава основен приоритет за Челси

Заглавията на Острова: Арсенал се отказва от Гьокереш?

Реал Мадрид отново иска ключов играч на Ливърпул

Манчестър Юнайтед преговаря за Юго Екитике

Английският Манчестър Юнайтед е започнал преговори с представители на нападателя на Айнтрахт Франкфурт Юго Екитике, като Ливърпул и Челси също са в надпреварата за подписа на футболиста.

 Гарначо май не иска да си тръгва от Ман Юнайтед

Полузащитникът на Манчестър Юнайтед Алехандро Гарначо е взел решение относно бъдещето си на фона на интереса от страна на Байер Леверкузен.