Марибор веднага взе заместници на двамата продадени

Марибор веднага взе заместници на двамата продадени

Съперникът на Левски в евротурнирите се подсили с капитана и голмайстора на Целье

Съперникът на Левски в европейските клубни турнири Марибор привлече моментално двама нови футболисти, след като през тази седмица се раздели със звездите си Желко Филипович и Жан-Филип Менди.

Новите са словенският национален халф Блаз Върховец и нигерийският нападател Съни Оморегие, които играха за Целье срещу Марибор във финала за купата на Словения в края на миналия сезон.

"Радвам се, че с изявите си привлякох вниманието на Марибор. Моята цел е да играя в евротурнирите и искам да стигна възможно най-далеч с новия ми клуб. Не на последно място, нашата отборна цел е да върнем титлата в Марибор. Ще ми бъде нужно малко време, за да свикна с новите ми съотборници, но съм сигурен, че ще радвам феновете с играта си", каза бившият капитан на Целье - Върховец, който ще бъде заместник на Филипович на поста дефанзивен халф.

Нигериецът Оморегие, който ще трябва да замести голмайстора Менди, има 22 гола в 52 мача за Целье.

НА ЖИВО: Реал - Сити (СЪСТАВИ)

Чаби Алонсо е под напрежение в Мадрид

ПАОК няма да тренира в Разград

Гърците с тактическо занимание на "Тумба"

Официално: Юрген Клоп с нов пост

Клоп се оттегли като мениджър на Ливърпул през 2023 г. и е ръководител на отдела за глобален футбол в Red Bull

УЕФА с видео за Десподов преди Лудогорец - ПАОК

Гърците сочени за фаворит в Разград

На Острова: Зиркзее и Мейну напускат Манчестър Юнайтед през януари

Нападателят пред трансфер в Рома, халфът иска да бъде преотстъпен

Изгоря стадионът на елитен клуб от Европа

Шокиращи кадри показа изпадналият Хака

Лацио и Рома в сблъсък за нападател

Распадори все по-близо до завръщане в Серия А

Българин с гол в Шампионска лига

Националът Кристиян Ирмиев блести за Кьолн

Решено е: Реал с Мбапе срещу Сити

Нападателят има 25 гола дотук през кампанията