Милан реши съдбата на Пиоли

Милан реши съдбата на Пиоли

Вижте какво ще се случи със специалиста

Милан е взел окончателното решение да се раздели със старши треньора Стефано Пиоли в края на сезона, а информацията бе потвърдена от трансферния експерт Фабрицио Романо.

„Росонерите“ ще уволнят Стефано Пиоли в края на сезона, като до края на юни ръководството на клуба ще търси нов наставник, като много имена се въртят около гранда от Милано.

58-годишният италиански специалист пое Милан през октомври 2019 година, като води тима в рамките на 234 двубоя до този момент, в които постигна 131 победи, 53 равенства и 50 поражения. Пиоли спечели титлата в Серия А с Милан през сезон 2021/22.

Капитанът на Атлетико Мадрид хвали Педри

Капитанът на Атлетико Мадрид Коке за Педри от Барселона: Педри е машина, имаме голям късмет, че е испанец

Върджил ван Дайк: Бяхме бавни и предвидими

Капитанът на Ливърпул - Върджил ван Дайк коментира загубата на тима от Уулвърхемптън. Мърсисайдци отстъпиха с 1:2 в мач от 29-ия кръг на английската Висша лига.

Арне Слот остана разочарован от представянето на Ливърпул

Мениджърът на Ливърпул Арне Слот остана разочарован от представянето на тима си след загубата с 1:2 от последния в класирането на английската Висша лига по футбол - Уулвърхямптън.

Треньор снимал футболистки, отнесе наказание

Чешки треньор беше лишен от правото да практикува за пет години, след като е снимал тайно футболистки в съблекалните и под душовете

Срам и резил за Ливърпул! Уулвс победи и унизи шампиона на Англия (ВИДЕО)

"Червените" загубиха на "Молиню"

След голяма драма Атлетико (Мадрид) е финалист за Купата на краля, малко не достигна на Барса за чудо (ВИДЕО)

Каталунците спечелиха реванша с 3:0