Милан вече мисли как да купи Жоао Феликс

Милан вече мисли как да купи Жоао Феликс

Въпреки че е изиграл само един мач досега, Жоао Феликс е впечатлил достатъчно всички в Милан

Клубът ще опита да го задържи и след края на наема му през юни, като "росонерите“ нямат опция за закупуване на португалеца през лятото, което значи, че предстоят трудни преговори с Челси, казва „Gazzetta dello Sport“.  

Жоао Феликс беше един от четиримата играчи, които се присъединиха към Милан в последните часове на зимния трансферен прозорец, заедно със Сантиаго Хименес, Уорън Бондо и Рикардо Сотил.

Престоят на Феликс започна блестящо. Техничарят влезе от пейката срещу Рома за Купата и десетина минути по-късно откри сметката си. Феликс отбеляза за 3:1 след асистенция на другия нов Хименес.

Според източника, ако нещата вървят добре през следващите месеци, "росонерите" са готови да предложат нов платен наем, този път за сума около 8-10 милиона евро. В договора ще бъде включена клауза за покупка на стойност 30-35 млн. 

 
Стана ясно колко ще взима Влахович в Бешикташ

Бешикташ официално обяви трансфера на сръбския национал Душан Влахович

Аморим сложи седем души на пазара

Новият Милан под ръководството на Рубен Аморим започва да придобива по-ясни очертания, а португалският треньор вече е взел първите важни решения за футболистите, на които смята да разчита

Ювентус и Болоня се разбраха за Лукуми

Според последните информации Ювентус и Болоня са постигнали устно споразумение за трансфера на Джон Лукуми, като общата сума по сделката ще достигне 20 млн евро с бонусите, твърди платформата Football-Italia

Савиньо иска да си ходи от Сити, клубът не го пуска

Сагата около бъдещето на Савиньо навлиза в решителна фаза

ОФИ Крит - последното стъпало пред ЦСКА за Лига Европа

ЦСКА ще се изправи срещу носителя на Купата и Суперкупата на Гърция - ОФИ Крит, в решителния сблъсък за влизане в основната фаза на Лига Европа

Брага преодоля Динамо (Минск) в Стара Загора и е напред в Лига Европа (ВИДЕО)

Динамо Минск и Брага завършиха при равенство 0:0 в любопитен за българската публика мач от третия квалификационен кръг в Лигата на конференциите, игран в Стара Загора