Мората с последен залп по Галатасарай

Мората с последен залп по Галатасарай

Бившият нападател на Челси Алваро Мората твърди, че „фундаменталните ценности не са били спазени“, след като престоят му под наем в Галатасарай беше прекратен.

Испанецът се завърна в Милан в понеделник, след като наемът му в Турция приключи с несъгласие, тъй като беше принуден да се откаже от част от заплатата си.

Очакваше се Мората да се присъедини към Комо, но отправи прощален изстрел към бившия си клуб.

Той публикува в Instagram: „Имаше моменти, в които дадената дума и уважението към фундаменталните ценности не бяха спазени.

До самия край поетите ангажименти не бяха спазени, до степен, че нямах друг избор, освен да се откажа от част от заплатата си и други договорни права, които вече бях спечелил чрез работата си (публикуваната цифра не е точна).

За мен, както в живота, така и в работата, има принципи, които никога не бива да се нарушават, като например уважение към правата на всеки човек. Непризнаването и невъзнаграждаването на заслуженото е за мен неприемливо и противоречи на ценностите на справедливостта и професионализма, в които вярвам.

Знам, че за тези въпроси често не се говори открито, но смятам, че е редно да дам на феновете истинското обяснение за случилото се.

Вие и град Истанбул винаги ще останете в сърцето ми и ви желая всичко най-добро, днес и в бъдеще“.

Милан без Рафаел Леао за старта в Серия А

Португалското крило е с разтежение на десния прасец

От Марсилия потвърдиха съдбата на Рабио и Роу, клубът ги поставя в трансферната листа

И двамата нямат бъдеще на "Велодром"

Манчестър Юнайтед вади на масата 80 милиона евро за Камавинга

"Червените дяволи" искат един от асовете на Реал (Мадрид)

УЕФА наказа Ференцварош заради расизъм срещу Лудогорец

Унгарците са глобени с 30 хиляди евро от централата

НА ЖИВО: Реал (Мадрид) – Осасуна (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

Интер е на път да засили ненужния Кристиан Аслани в Болоня

Рособлу е много близо да си осигури услугите на халфа

Каземиро: Да напускам Манчестър Юнайтед? Много съм щастлив в този клуб!

Бразилецът ще остане на "Олд Трафорд"

Манчестър Сити изпрати под наем Клаудио Ечевери на Тен Хаг в Леверкузен

Аржентинският талант ще трупа опит в състава на "аспирините"

Марсилия праща на борсата една от звездите си

Решението е на треньора Роберто Де Дзерби