Мората все по-близо до завръщане в Юве

Мората все по-близо до завръщане в Юве

Испанецът не иска да бъде резерва в Атлетико Мадрид

Професионалното бъдеще на нападателя на Атлетико Мадрид Алваро Мората е обект на спекулации в последно време, а негов трансфер е смятан за много вероятен.

Мората бе близо до раздяла с Атлетико през миналото лято, но старши треньорът Диего Симеоне го убеди да промени намеренията си.

31-годишният испанец обаче прекарваше доста време на резервната скамейка в последните седмици, а местното радио Cadena SER твърди, че италианският Ювентус продължава да се интересува от него.

За интереса на Ювентус се говори от миналия месец, а грандът на Торино ще трябва да плати освобождаващата клауза в договора на Алваро Мората от 15 милиона евро.

Мората реализира 21 гола през сезон 2023/2024 и е водещият голмайстор на мадридския клуб, но вкара само три попадения в 22 мача през настоящата 2024 година.

Интер посреща разклатения Ливърпул в Шампионската лига

Девет сблъсъка под европейските прожектори тази вечер

Манчестър Юнайтед удари аутсайдера Уулвърхемптън (ВИДЕО)

Манчестър Юнайтед постигна убедителна победа с 4:1 при визитата си на последния в класирането Уулвърхемптън на „Молиню“.

Впечатляващ Милан обърна Топино от 0:2 като гост (ВИДЕО)

Милан постигна впечатляващ обрат и спечели с 3:2 срещу Торино като гост.

Норвегия обяви контроли с Нидерландия и Швейцария преди Световното

Норвегия ще играе приятелски мачове с Нидерландия и Швейцария през март по време на подготовката си за Световното първенство в Северна Америка.

Мануел Нойер ще играе срещу Спортинг

Треньорът на Байерн (Мюнхен) Венсан Компани говори пред медиите преди утрешното домакинство на Спортинг (Лисабон) в Шампионската лига

Брюж уволни треньора си преди домакинството на Арсенал

Клуб Брюж уволни треньора Ники Хайен два дни преди да бъде домакин на Арсенал в Шампионската лига и го замени с бившия си мениджър хърватина Иван Леко.

Контузените в Барса се оправят

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик заяви, че отборът му е близо до преодоляване на проблемите с контузии, които повлияха на резултатите им през последните месеци.

Жребият е хвърлен: Вижте двойките за ФА КЪП

Жребият за третия кръг на най-стария футболен турнир в света – ФА Къп – бе изтеглен и донесе на феновете няколко интригуващи сблъсъка.

Пьотровски с първи гол след трансфера от Лудогорец (ВИДЕО)

Полският национал Якуб Пьотровски отбеляза първото си попадение с екипа на Удинезе, след като бе привлечен от Лудогорец. Това се случи при домакинското поражение с 1:2 срещу Дженоа в мач от 14-ия кръг на Серия А.