Мота отрече да се е разбирал с Ювентус

Мота отрече да се е разбирал с Ювентус

Италианецът е искан от няколко отбора за следващия сезон

В Болоня са разочаровани от слуховете около бъдещето на Тиаго Мота в Ювентус. Затова се наложи на треньора да успокои директорите на клуба.

Италиано-бразилският тактик е причина за една от най-вдъхновяващите в последно време истории в Серия А, извеждайки „рособлу“ до борбата за топ 4 и класиране в Шампионска лига.

През последните дни започнаха да се разпространяват спекулации, че Ювентус е постигнал принципно споразумение с Тиаго Мота преди лятото, търсейки заместник на Масимилиано Алегри, който загуби вярата на клуба през този сезон.

Както беше съобщено от Corriere dello Sport, Болоня не е доволна от неспиращите слухове около Тиаго Мота и скорошните медийни съобщения, в които се твърди, че е сключил споразумение с Ювентус.

Тактикът е уверил директорите на Болоня, че все още не е взел никакво решение относно бъдещето си, като иска да се съсредоточи върху края на сезона и битката за място в Шампионската лига. Клубът му е повярвал и не му търси заместник.

Италианско дерби за Джон Стоунс

Интер се включи в битката за подписа на английския национал Джон Стоунс, който е свободен агент след раздялата си с Манчестър Сити

Байерн Мюнхен и Лаймер се разбраха за новия договор

Австрийският защитник Конрад Лаймер ще продължи договора си с Байерн Мюнхен, след като продължителните преговори стигнаха до финал, съобщава телевизионният оператор Sky Germany

Милан е все по-близо до Гонсало Рамош

Милан е много близо до привличането на португалеца Гонсало Рамош от европейския шампион Пари Сен Жермен, пише вестник "Гадзета дело Спорт"

ОФИЦИАЛНО: Милан назначи нов директор

Милан официално назначи Масимо Калвели за нов главен изпълнителен директор на клуба, като промените в ръководството на „росонерите“ продължават с пълна сила след разочароващия сезон

Нюкасъл отхвърли 64 милиона от Арсенал за Гимараеш

Нюкасъл отхвърли офертата на Арсенал за халфа Бруно Гимараеш, съобщава Globo. Лондонският клуб е предложил 55 милиона паунда (приблизително 64 милиона евро) за 28-годишния бразилец

Моуриньо: Винисиус ще научи много от мен

Старши треньорът на Реал Мадрид Жозе Моуриньо е убеден, че може да помогне на звездата на Реал Мадрид и Бразилия Винисиус Жуниор да вдигне още повече нивото си.