Моуриньо: Аз съм уникален, най-добрият треньор в историята на Реал (Мадрид)

Моуриньо: Аз съм уникален, най-добрият треньор в историята на Реал (Мадрид)

Моите отбори са изградени, за да побеждават и да доминират

Жозе Моуриньо за пореден път прояви високото си самочувствие. Португалският специалист даде интервю пред спортния медиен гигант ESPN, в което никак нескромно заяви, че той е най-добрият треньор в историята на Реал (Мадрид), въпреки че си тръгна, без да постигне голямата цел, а именно спечелването на 10-ата Шампионска лига.

"Кой е най-добрият треньор в историята на Реал (Мадрид)? Аз! 100 точки, 121 гола и шампион срещу най-добрия отбор Барселона, такъв, какъвто не е бил никога. Аз съм уникален", заяви Моуриньо.

Той бе попитан и дали неговите отбори наистина играят дефанзивен футбол.

"Моят Реал (Мадрид) беше ли дефанзивен отбор. Или пък Челси? Не, но една лъжа повторена много пъти, започва да се приема като истина. Моите отбори са изградени, за да побеждават и да доминират. Моите отбори са големи отбори. Моите отбори имат всичко необходимо, за да бележат голове. Аз съм шампионът на Испания в лигата на рекордите. Това е моето място в историята", допълни португалецът припомняйки, че и с Челси спечели Висшата лига с актив от 95 точки. 
Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон