Моуриньо: Нямам личен живот

Моуриньо: Нямам личен живот

Специалния отказа да коментира спекулациите за уволнение

Жозе Моуриньо, наставникът на Рома, отказа да коментира спекулациите, че може да бъде сменен от Ханзи Флик. Спцеиалния подчерта, че няма личен живот, а цялото му време е посветено на "вълците".

"Живея в "балон" и всеки ден е един и същ. Прекарвам всеки ден с играчите и треньорския щаб. Мисля само за следващия мач и за нищо друго. Откъснат съм от реалността, живея доста асоциално и нямам личен живот. Не слушам медиите и техните спекулации. Имам договор до 30 юни следващата година и ще дам всичко за този отбор, тук съм, за да помогна на тези момчета", сподели Моуриньо.

 
Педро Поро преподписва с Тотнъм

Десният бек Педро Поро продължи до 2031 договора си с английския футболен клуб Тотнъм, съобщава агенция ДПА

Арсенал по следите на национал на Мароко

18-годишният национал на Мароко - Аюб Бухади, е трансферна цел на английския шампион Арсенал

Защитник на Челси е поредният нов в селекцията на Реал Мадрид

Жозе Моуриньо гради защитата на “белия балет” от нулата

Халф си тръгва от Барселона

Марк Касадо е все по-близо до раздяла с Барселона през летния трансферен прозорец

Гвардиол реши да преподпише с Манчестър Сити

Един от най-важните защитници на Манчестър Сити Йошко Гвардиол е близо до подписване на нов договор с клуба, информира реномираният журналист Фабрицио Романо

Еден Азар надъха Белгия за Мондиал 2026

 „Фактът, че отборът на Белгия не е сочен за фаворит, ще позволи на националите да играят с повече свобода и самообладание“