Неймар не иска да напуска ПСЖ

Неймар не иска да напуска ПСЖ

Вижте подробности

Бразилският нападател Неймар не желае да напуска френския Пари Сен Жермен и иска да изпълни докрай договора си, който изтича през 2027 година. За това съобщава френското издание "Екип".

В последно време Неймар е подложен на серия от итики от страна на феновете, които не са очаровани от изявите му след световното в Катар в края на м.г.

В навечерието на мача с Байерн от Шампионската лига и след него той беше забелязан в ресторант за бързо хранене, както и да играе покер, вместо да мисли за футбол.

 

В медиите се спекулира, че през лятото ПСЖ ще се избави от Неймар, който тежи и на ведомостта за заплатите. Фаворит за подписа му бил лондонския Челси, който ще извади 60 милиона евро за капитана на Бразилия.

Пирло няма да поеме Италия

Андреа Пирло няма да поеме националния отбор на Италия, въпреки че доскоро назначението му се смяташе за практически сигурно

Гвардиол преподписва със Сити до 2031г.

Защитникът Йошко Гуардиол е съгласен с нов договор с Манчестър Сити, според Фабрицио Романо

Няма почивка за националите от Байерн

Германските национали на Байерн Мюнхен, водени от капитана на националния отбор Йозуа Кимих, започнаха предсезонната подготовка с медицински прегледи заедно с други играчи, участвали на Световното първенство в Северна Америка това лято.

Олимпик Марсилия иска защитник на Реал Мадрид

Олимпик Марсилия може да привлече защитника на Реал Мадрид Раул Асенсио, според Mundo Deportivo.

Манчестър Юнайтед взе 19-годишен вратар

Английският футболен клуб Манчестър Юнайтед официално обяви трансфера на вратаря Кит Маргетсън от Суонси Сити.

Неста: Синът ми не може да повярва, че някога сме били световни шампиони

Легендарният защитник на Лацио и Милан и националния тим на Италия Алесандро Неста направи равносметка на кариерата си и текущите проблеми на „скуадра адзура“ в специално подкаст интервю.