Неймар се завърна с 2 гола и асистенция за ПСЖ

Неймар се завърна с 2 гола и асистенция за ПСЖ

Вижте подробности

След близо половин година извън игра Неймар се завърна на терена по впечатляващ начин. Нападателят на Пари Сен Жермен реализира първите два гола и подаде на Марко Асенсио за третия при победата на своя тим с 3:0 над най-титулувания отбор в Република Корея Чонбук Моторс в контролна среща играна в Бусан. Това беше последният спаринг на французите от предсезонната подготовка.

 

Бразилецът се разписа съответно в 40-ата и 83-ата минута, а малко след второто си попадение асистира на новото попълнение Марко Асенсио за крайното 3:0.

Луис Енрике искал да напусне стадиона при 0:2

След обрата на Пари Сен Жермен срещу Монако (3:2), треньорът на парижани Луис Енрике призна, че при 0:2 в първите минути е имал желание да си тръгне от стадиона в компанията на съпругата и децата си, пише вестник "Льо Паризиен".

Бенфика се защити с ВИДЕО за расисткия скандал

От Бенфика пуснаха видео клип в профилите си в социалните мрежи с цел да защитят играча си Джанлука Престиани, който бе обвинен от голмайстора на Реал Мадрид Винисиус Жуниор в расистка обида и, че е нарекъл "маймуна" в мача от Шампионската лига, завършил 1:0 за испанския гранд.

Винисиус избухна: Расистите са страхливци

Първият мач между Бенфика и Реал Мадрид от плейофите на Шампионската лига беше прекъснат за близо десет минути заради расистки обиди след единственото попадение на Винисиус Жуниор от испанския гранд за успеха с 1:0, като бразилецът се оплака, че е бил наречен "маймуна" от аржентинеца Джанлука Престиани, предаде АФП.

Нова порция от плейофите на Шампионската лига тази вечер

Тази вечер ще се изиграят четири срещи от плейофната фаза на Шампионска лига, като ответните мачове са след седмица.

Борусия (Дортмунд) закъсня, но не прости на Аталанта в Шампионската лига (ВИДЕО)

„Жълто-черните“ спечелиха с 2:0

Реал взе сладък реванш от Бенфика след огромни ексцесии (ВИДЕО)

Винисиус вкара победния гол и се забърка в нов расистки скандал