Ново 20! Спалети май си тръгва от шампиона Наполи

Ново 20! Спалети май си тръгва от шампиона Наполи

Бъдещето ми? Този въпрос е решен от доста време насам, каза специалистът

Въпреки че отричаше, треньорът на Наполи Лучано Спалети почти потвърди слуховете от последните дни за предстояща раздяла с клуба. 

"Бъдещето ми? Този въпрос е решен от доста време насам, човек не си сменя мнението всеки ден. Тази ситуация отлежава вече известно време. Когато работиш от сутрин до вечер, някои мисли се загнездят в съзнанието ти, защото искаш да правиш спектакъл през цялото време. Ако не си убеден, че можеш да дадеш всичко, което тези хора заслужават, трябва да вземеш решение. Премисляш нещата и стигаш до решение, след което го следваш. Това не е нещо, което е паднало от небето от нищото", заяви Спалети.

В последните две години Спалети на практика живееше на базата на Наполи. Той така и не си взе къща в Неапол и постоянно пътуваше до Тоскана при съпругата и децата си. След като постигна това, което никой треньор не успяваше през последните 33 години, той явно е взел решение за раздяла докато е на върха на славата.

Голяма новина в Германия: Нойер ще играе на Мондиал 2026

Петото световно първенство за вратаря чука на вратата

Мъри Стоилов и Гьозтепе се разминаха с участие в Европа

Загуба от Самсунспор в последния кръг сложи край на надеждите за “гьоз-гьоз”

Бомба от Острова: Шаби Алонсо поема Челси

Очаква се финализирането по назначаването на испанеца

Щутгарт се завърна в Шампионската лига, Хайденхайм и Санкт Паули изпаднаха (ВИДЕО)

Щутгарт се завърна в Шампионската лига по футбол, след като завърши наравно 2:2 срещу Айнтрахт Франкфурт и финишира на четвърто място в класирането.

Манчестър Сити подчини Челси на “Уембли” и вдигна ФА Къп (ВИДЕО)

Страхотен гол на Семеньо подпечата трофея за “гражданите”

Селтик шампион на Шотландия след драма срещу Хартс (ВИДЕО)

Селтик стана шампион на Шотландия за рекорден 56-ти път в историята. В мач от 38-ия кръг отборът от Глазгоу победи драматично с 3:1 след обрат на свой терен Хартс.