Нюкасъл взима Влахович от Ювентус

Нюкасъл взима Влахович от Ювентус

Нападателят на Ювентус Душан Влахович привлече вниманието на Нюкасъл и може да смени клуба преди затварянето на летния трансферен прозорец, съобщи Гадзета дело спорт.

Торинският клуб обмисля продажбата на сърбина заради високата му заплата - около 12 милиона евро годишно. В същото време треньорът Игор Тудор се надява играчът да остане в клуба: той се вписва в тактическата схема и е уважаван в съблекалнята. 

Миналия сезон нападателят изигра 44 мача във всички турнири, отбеляза 17 гола и направи пет асистенции. 

Барселона без Левандовски за старта на сезона

Полякът не е тренирал с тима цяла седмица

Мареска преди старта на сезона: Челси е по-добър отбор

"Мисля, че ни е нужен нов централен защитник", посочи треньорът

Ливърпул продава нападател на Борнемут за почти 30 млн. евро

Бен Доук е само на 19 години

В Нидерландия за Веласкес: Принца на карнавала

Испанският треньор на Левски Хулио Веласкес не е непознат в Нидерландия, като той е оставил ярки впечатления по време на годината, когато е бил начело на Фортуна Ситард в Ниската земя.

Унгарец и Поляк ръководят мачовете на Левски с АЗ Алкмаар

Съдийска бригада от Унгария ще ръководи домакинството на Левски срещу АЗ Алкмаар в първия мач от плейофите за вливане в групите на Лигата на конференциите.

АЗ Алкмаар отложи мач заради Левски

Нидерландският АЗ Алкмаар няма да играе домакинския си мач срещу Цволе от Ередивизи на насрочената дата - 24 август, а срещата е отложена за 24 септември (сряда), съобщиха от клуба.

Рефери от Англия и от Швейцария ще ръководят двата мача между Лудогорец и Шкендия

Съдийски бригади от Англия и Швейцария бяха назначени от УЕФА за двата мача между шампионите на България и на Република Северна Македония – Лудогорец (Разград) и Шкендия (Тетово) в турнира Лига Европа. 

 Мерт Дурмуш титуляр при равенство на Пиза

Българският младежки национал Мерт Дурмуш започна като титуляр за отбора на Пиза в последния тест на тима преди началото на официалните мачове в Италия, а именно неделната битка с Чезена за купата на страната.

Нападател напуска АЕК, става треньор в Севиля

Нападателят Ерик Ламела обяви напускането си на АЕК с публикация на страницата си в социалните мрежи.